Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Призначено нового керівника поліції Полтавської області

Орган очолив Іван Вигівський.

У Полтаві призначено нового керівника Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. 

Поліцію області очолив Іван Вигівський. Він замінив на посаді Андрія Замахіна, який очолював Головне управління поліції області від 2017 року.

Слід зауважити, що Іван Вигівський народився 26 березня 1980 року у Житомирській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України. 

У правоохоронних органах почав працювати у 1999 році, коли посів посаду слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. Від 2015 до 2016 року працював начальником цього відділку. Від 2016 року обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області.  

Як повідомлялося раніше, 15 січня управління патрульної поліції Харківської області очолила 31-річна старший лейтенант поліції Альона Стрижак. Зазначимо, Стрижак приєдналася до лав патрульної поліції 2015 року у Дніпрі. Починала з патрулювання на лінії, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. Від жовтня 2018 року і донині Альона Стрижак працювала у Хмельницькому, де була заступником начальника управління – начальником відділу чергової служби управління патрульної поліції. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції