Призов 2020: вступники можуть отримати відстрочення

Дата публікації
Перегляди
2487
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Призов 2020: вступники можуть отримати відстрочення

Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення приймальним комісіям.

Випускники коледжів та університетів у разі бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти можуть отримати відстрочку від весняного призову.

Про напрацьоване рішення Міністерства освіти і науки спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом, повідомляє пресслужба МОН.

Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але мають бути призвані. Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

“Досягнуті домовленості дозволять вступникам скористатись своїм конституційним правом на продовження навчання - пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ”, – зазначив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Через карантин весняний призов до армії перенесли на травень-липень 2020,  р. – розпорядження Уряду №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020). У Міносвіти наголосили, що пунктом 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству оборони і Міністерству освіти скоординувати комунікацію щодо масового військового призову випускників шкіл. Юнаки, яким виповнилося 18 років, попри обіцянки профільних міністерств не забирати цьогорічних вступників до армії, почали отримувати повістки від військкоматів.

Українські абітурієнти ризикують замість вступу до вузів потрапити до армії

Українські абітурієнти ризикують замість вступу до вузів потрапити до армії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2487
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація