Призовник вистрибнув із третього поверху після "виховної" бесіди з психологом

Призовник вистрибнув із третього поверху після "виховної" бесіди з психологом

Наразі у слідчих дві версії – "суїцид" та "доведення до самогубства"

Загиблий без дозволу взяв у іншого солдата мобільний телефон.

У Миколаєві 19-річний солдат, якого лише кілька тижнів тому покликали на службу, з невідомих причин випав із вікна казарми на третьому поверсі. За кілька годин він помер у шпиталі. Інцидент уже досліджує військова прокуратура. У слідчих дві версії – "суїцид" та "доведення до самогубства", повідомляє кореспондент ТСН.

Інцидент стався близько шостої вечора. У канцелярії офіцер-психолог проводив бесіду з призовником. Щойно психолог вийшов із кімнати, у казармі почули звук розбитого скла. Свідки, які збіглися на шум, побачили, що солдат непритомний лежить під вікнами казарми.

"В цей день у канцелярії роти офіцер-психолог з'ясовував обставини конфліктної ситуації, яка відбулася між військовослужбовцями по причині того, що, нібито, загиблий без дозволу взяв у іншого солдата мобільний телефон", - розповів військовий прокурор Південного регіону Ігор Папуша.

Юнак помер через кілька годин у військовому шпиталі. Від падіння з третього поверху в нього розірвало аорту, унаслідок чого кров миттю залила легені.

Оскільки вояк, був у кімнаті сам, то слідчі припускають, що про вбивство не йдеться. З якої причини він вистрибнув, мають з'ясувати під час комплексної перевірки. Кримінальної справи за фактом смерті солдата строкової служби ще не порушили.

У Миколаєві загинув 19-річний солдат

У Миколаєві загинув 19-річний солдат

Повʼязані теми:

Наступна публікація