Про благодійну допомогу Фонду Ріната Ахметова знімають мінісеріал Актуально

Дата публікації
Про благодійну допомогу Фонду Ріната Ахметова знімають мінісеріал

Креативне агентство STRILA уже завершує знімальний процес.

Про ключові напрями діяльності Фонду Ріната Ахметова знімають мінісеріал для digital. Глядачі дізнаються про найбільш масштабні благодійні проєкти Фонду "Боротьба з COVID-19 в Україні», "200 швидких для України", про програми "Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова" та "Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!". Креативне агентство STRILA уже завершує знімальний процес.

"Робоча назва серіалу ‒ "Сила Допомоги однієї людини". Кожна серія триває до трьох хвилин і заснована на реальних подіях. Герої кожної серії ‒ збірні образи, які ввібрали в себе десятки, сотні, а іноді й тисячі історій наших благоотримувачів, волонтерів і партнерів», ‒ сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

За словами творців серіалу, особливо драматичним вийшов мініфільм про Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова. Це найбільша програма Фонду, започаткована в 2014 році, одразу після початку збройного конфлікту на Донбасі. За 2014-2020 роки завдяки цій програмі ліки та продуктові набори отримали 3,5 млн жителів Донбасу. Гуманітарний Штаб допоміг запобігти гуманітарній катастрофі на Донбасі. У 2020 році програма була призупинена через пандемію коронавірусу.

Прем’єра серіалу запланована на травень-червень 2021 року на діджитал-майданчиках Фонду в Фейсбук і YouTube.

Наступна публікація