Суддя пояснила, чому її колеги бояться НАБУ

За словами Гольник, система відторгає тих, хто мислить інакше. 

Суддя Жовтневого районного суду Полтави Лариса Гольник, яка вела справу проти скандального мера Олександра Мамая, розказала в інтерв'ю кореспонденту ТСН Оксані Солодовник про те, як її колеги ставляться до НАБУ. 

На думку Гольник, судді побоюються, що їх провокуватимуть на злочини. 

"Про НАБУ є такий страх, що за кожним воно буде спостерігати, що буде провокувати на злочини. Одна суддя навіть говорила, що може хтось у тебе в кабінеті ручку забуде, а потім це розцінять як підкуп. Мені здається, судді самі себе залякують", - сказала суддя.

Сама ж Гольник наголосила, що довіряє НАБУ і вона мала досвід співпраці із представниками органу.

"В мене була потреба – я зверталась до цього органу, і вони відкриті, з ними легко співпрацювати. А взагалі у суддів є певний страх – можливо, в них десь з майном негаразд. В цілому система так побудована, що відторгає тих, хто мислить інакше", - зізналася суддя.

Нагадаємо, у 2014 році Лариса Гольник вела справу проти полтавського мера Олександра Мамая. У рамках провадження міського голову звинувачували у тому, що він надав своїй падчерці дозволи на встановлення торгових павільйонів без відповідних процедур, використовуючи службове положення. Під час процесу на суддю здійснювався тиск, пропонували взяти самовідвід і хабар, і навіть саму обвинувачували у вимаганні хабаря. До речі, гроші судді пропонував на той час заступник полтавського мера Дмитро Трихна, за що його пізніше судили.

ВідеоЧому саботаж та корупція стали невід'ємною частиною судової системи України

Залиште свій коментар

Наступна публікація