Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про власне ув’язнення, розправу Кремля та Правду: політв’язень Балух написав листа українцям

Він висловив сподівання, що задокументовані знущання РФ над українцями в Криму допоможуть відстоювати незалежність України у дискусії зі світом.

Український політв'язень, утримуваний в окупованому Росією Криму, Володимир Балух написав листа українцям. 

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Повний текст листа:

Красно дякую всім, за Ваші листи і молитви, за Вашу підтримку мене особисто, моєї матері, моєї родини! Ваша щира участь у моєму житті – це неоціненний скарб, дарований Богом чомусь саме мені.

Я безмежно вдячний Богу, батькам і своєму народу за те, що від народження маю душу, прошиту червоно-чорними барвінками турботливими руками рідної Неньки! Дякую за любов, в якій я все життя купаюсь, за генетичний код, що дарує здатність бачити справжню красу, цінувати її, співати їй чарівною мовою і розуміти, що справжність її замішана виключно на Честі, Гідності і Правді.

​А правда в тому, що на Майдані від рук адептів Кремля загинули герої, яким народ дав ім’я "Небесна сотня". Правда в тім, що наш прапор символізує гідне господарювання на Богом дарованій нам землі і непереборне стремління до пізнання Всесвіту. Правда в тім, що, розлючений нескореністю Українців, хижий Кремль поквапився відшматувати від тіла України бодай скільки встигне земель, аби послабити її та вкотре принизити в очах Світу. Правда в тім, що його (Кремля) влада на тимчасово окупованих територіях, як і на території 1/7 частини суші загалом, тримається на тотальній брехливій пропаганді та залякуванні і жорсткій розправі з неугодними.

Лист Балуха_1
Крим.Реалії

Лист Балуха_2
Крим.Реалії

Правда і в тім, що більше за постріли гармат і пуски балістичних ракет, патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова Правди. Фарс, розіграний зрадниками України в купі з посіпаками Кремля, і з моєю, вже третьою за останні два з половиною роки судимістю, це беззаперечно доводить.

Створена московитськими пропагандистами картинка загальної благодаті розсипається, коли є розуміння, яким чином її малюється. Сотні тисяч кримчан змушують мовчати і чекати кращіх часів, показово караючи тих, хто не здатен погодитись на приниження.

Моєю подякою Вам за українськість хай стане задокументована і засвідчена печатками Правда про методи, якими окупанти розправляються з громадянами України в Криму. Сподіваюсь, що цей аргумент в дискусіях зі Світом допоможе Україні більш гідно протистояти черговому зазіханню на її незалежність…

А закінчити дозвольте цитатою з книги глибоко шанованої мною пані Ліни Костенко "Записки українського самашедшего": "Не з нашим розумом посягнути як виглядає Бог. Я тільки знаю, що той, хто запустив моє серце, той запустив і Всесвіт".

Моє серце б’ється в серці Українського Всесвіту…

Крим - це Україна!

Слава Україні!

Щиро Ваш, Володимир Балух.

Нагадаємо, Балух голодує вже понад 100 днів. Раніше його засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку. 5 липня політв'язня засудили ще до 5 років ув'язнення та штрафу за нібито побиття тюремника, хоча сам Балух стверджує, що все було навпаки.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання над ним в Сімферопольському СІЗО

ВідеоАдвокати Балуха планують оскаржувати незаконний вирок кримських окупантів

Політв'язня самопроголошений кримський суд напередодні засудив до 5 років позбавлення волі та штрафу у рамках сфальшованої справи про побиття тюремника. Два роки тому кримчанина ув'язнили за проукраїнську позицію, за надуманим звинуваченням у зберіганні боєприпасів засудили до трьох з половиною років колонії. Бранець Кремля голодує на знак протесту, сьогодні - 110-й день, відколи Балух відмовився від їжі.

Адвокати Балуха планують оскаржувати незаконний вирок кримських окупантів

Залиште свій коментар

Вибір редакції