Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пробитий череп та ампутація мізинця. Стан усіх поранених військових на Рівненщині стабільний

Під час інциденту загинули троє військовослужбовців, ще дев'ятеро були травмовані.

Жодному з бійців, поранених напередодні на Рівненському військовому полігоні, не стало гірше. Троє залишаються у тяжкому, але стабільному стані. Ще шестеро - у задовільному. До хлопців уже приїхали родичі, з ними працюють психологи, а подекуди і слідчі. Поранень 9 військових зазнали від розриву міномета "Молот". Троє людей загинули.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Двоє закарпатців, один боєць з Дніпропетровщини, яких рятують у Львівському військовому шпиталі, досі у тяжкому стані в реанімації. Напередодні вони перенесли багатогодинні операції. Нейрохірурги, судинні хірурги та офтальмологи дістали із тіл поранених осколки, деякі з них були поблизу важливих органів і загрожували життю бійців. Тепер ця загроза минула. Але попереду ще тривале лікування.

"Оперативні втручання були на черепі, на головному мозку, в областях біля кровоносних судин, які є життєво важливими для організму. Декому з них будуть проведені ще інші оперативні втручання, бо є певні моменти, які ми не змогли і не показано зробити все в один момент", - каже начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда.

ВідеоПоранені на Рівненському полігоні бійці залишаються у стабільному стані

Жодному з бійців, поранених напередодні на Рівненському військовому полігоні, не стало гірше. Троє залишаються у тяжкому, але стабільному стані. Ще шестеро - у задовільному. До хлопців уже приїхали родичі, з ними працюють психологи, а подекуди і слідчі. 

Поранені на Рівненському полігоні бійці залишаються у стабільному стані

Офіцера та ще п'ятьох солдатів прооперували у військовому шпиталі у Рівному. З тіл дістали десятки осколків. Їхній стан задовільний. Та щонайменше тиждень вони ще пробудуть у стаціонарі. Родом військові із Ужгорода, Миколаївщини, Тернопільщини та Кропивницького. Найстаршому - 42, а наймолодшому 24 роки.

"Це поверхневі осколки, надбровна ділянка в одного, кінцівки, в одного там спина посічена осколками, десь в м'яких тканинах там є, в одного травматична ампутація мізинця", - говорить заступник керівника Рівненського військового госпіталю Валерій Чернобривець.

Уже сьогодні в шпиталі з ними працюють слідчі. Сподіваючись, що їхні свідчення допоможуть з'ясувати причини вибуху міномета "Молот". Від його розриву загинуло троє закарпатських військових. У Закарпатті та на Рівненщині сьогодні - день жалоби.

Анна Махно, Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції