Пробив череп, вибив зуби і ледь не вбив: в Одеській області врятували собаку від шкуродера (фото, відео)

Пробив череп, вибив зуби і ледь не вбив: в Одеській області врятували собаку від шкуродера (фото, відео)

Фото: pixabay.com

За словами зоозахисників, під їхнім тиском поліція відкрила кримінальне провадження.

В Одеській області у Біляївському районі чоловік жорстоко побив собаку і ледь не вбив. Тварину ввели у штучну кому через сильні травми.

Про це повідомили в соцмережах волонтери.

В Холодній балці собаку врятували від смерті. Хаскі, сильно побита, ледь йшла від нелюдя, який переслідував її з мотузкою. Жінка вступилася за тварину. За словами зоозахисників, поліція приїхала, але ніяк не відреагувала. 

Але на місці зібралися люди, які провчили літнього шкуродера. Вони вдарили його тушкою курки по обличчю і він пообіцяв більше не ображати тварин. Сусіди кажуть, що чоловік і раніше катував тварин і вбив не одну собаку. Ця хаскі втекла з дому і потрапила у халепу.

Собаку в тяжкому стані перевезли до одеської клініки і ввели в штучну кому. За словами волонтерів, у хаскі пробитий череп, вибиті зуби, травмовані очі, які навряд чи вдасться врятувати. 

Фото: Фото з соціальних мереж

Як додали зоозахисники, після розголосу ситуації на місце повернулася поліція і забрала шкуродера. "Поліція сказала, що приїхала, щоб захистити діда від волонтерів", - написали у соцмережах. Проте також відкрили кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. "Хотіли адміністративну статтю впаяти", - додали зоозахисники.

Нагадаємо, у Херсонській області правоохоронці прийшли до будинку місцевого жителя, який неправдиво заявив на сусіда, що нібито той зберігає наркотики. На подвір'ї заявника копи побачили повішеного на дереві собаку. Вони відкрили кримінальне провадження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація