Продавці "Барабашово" перекрили вулицю Харкова

Міліція почала масову перевірку торговців ринку. Вважаючи її незаконною, люди вишукувалися у "живий ланцюг" на перехресті міста.

У Харкові торговці ринку "Барабашово" на декілька годин перекрили рух транспорту на прилеглому перехресті, протестуючи проти дій міліції.

Стихійна акція протесту почалася після масових перевірок міліціонерів на ринку. Вони вимагали у торгівців пред'явлення паспортів і документів на право реалізації товарів, повідомляє "5 канал".

За словами торговців, міліціонери вимагали пред'явлення договорів, наявність яких раніше ніколи не була обов'язковою, і загрожували штрафами та арештами.

Торговці визнали такі дії незаконними і на знак протесту на три години перекрили рух транспорту на найближчому перехресті, де вишикувалися у "живий ланцюг". Акція була припинена тільки після приїзду мера Харкова Михайла Добкіна. Міський голова заявив, що дії міліції будуть розглянуті в суді, причому міська рада виступить на стороні торгуючих.

"Тому що сьогодні не 37-й рік і "наїжджати"... з перевіркою всіх і вся, я вважаю, абсолютно неправильно", - сказав Добкін, коментуючи ситуацію.

Читайте також:

Міліція затримала 659 футбольних фанатів

У Тернополі міліція розігнала прибічників БЮТ

Історія помилок кримського "Беркута": продовження

В Криму спецпідрозділ "Беркут" помилився адресою: є жертва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: