Продаж зброї в Україні з початку кризи зріс на 25%

Українці почали купувати для самозахисту мисливські рушниці. За останній рік як попит, так і ціни на зброю значно зросли.

В Україні стабільно зростає продаж усіх видів зброї. З початку кризи рівень продажів піднявся на 20–25%. Разом з попитом ростуть і ціни.

Водночас фінансова криза і пов'язані з нею тенденції не можуть поки вплинути на зростання легальної торгівлі зброєю самооборони, переконаний заступник голови президії Всеукраїнської ради українського товариства мисливців і риболовів Анатолій Пащенко.

"Засоби самооборони в нас, як і раніше, продаються тільки вузькому колу осіб. Це співробітники МВС, прокуратури, судів, митниці, а також журналісти. За останній час ця категорія осіб не розширювалася", - зазначив він.

Продавці зброї констатують, що ціни порівняно з минулим роком піднялися на 30–40%. При цьому вітчизняні виробники посилаються на подорожчання металу і енергоносіїв, яке відбилося на кінцевому продукті.

На думку підприємців, зараз більш прибутково і перспективно торгувати мисливським товаром: категорія людей, що мають можливість придбати мисливську зброю значно ширша за тих, кому дозволено носити зброю самооборони.

Так, згідно зі статистикою, з двох мільйонів гладкоствольних рушниць, зареєстрованих в Україні, значна кількість купується для захисту власного будинку.

Читайте також:

Українці зможуть купувати зброю з 18-ти років

Тимошенко влаштувала розпродаж зброї

Україна вдвічі скоротила торгівлю зброєю

НАТО вмовило Україну знищити 6 тисяч тонн зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: