Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Продюсер дитячої телешколи "АБО" відзначила талановитість українських дітей на BabyBoomFest

У суботу, 17 вересня, в місті Бровари, що на Київщині, відгримів приголомшливий сімейний фестиваль BabyBoomFest, який подарував справжнє свято як дітям, так і дорослим. 

Простір фестивалю було організовано так, що кожен знайшов собі заняття до смаку і душі незалежно від віку. Були представлені окремі зони для дітей від 3 до 6 років, від 7 до 12, і більш дорослих. 

Так, кожен з дітей мав змогу спробувати свої сили в якості журналіста, актора, сценариста на майданчику, який презентувала дитяча телешкола "АБО" та її продюсер та один з організаторів фестивалю Ганна Деркач. 

В межах цього майстер-класу дітей вчили акторській майстерності, сценічній мові, розповідали, як правильно поводити себе у кадрі, діти писали свої перші невеличкі сценарії. 

"Є різні діти — є розкуті, а є замкнуті. Але ми впевнені, що всі діти є талановитими, що довели наші маленькі учасники майстер-класу. Просто до кожного треба підібрати свій особистий підхід", - зазначила Ганна. 

BabyBoomFest

Також, окрім інтерактиву серед дітей-учасників майстер-класу, до Ганни Деркач приєднались її учні, які вже навчаються у телевізійній школі "АБО". Вони з усіма виконували своє особисте завдання — робили репортажі про BabyBoomFest. 

"Ми всіх запрошуємо до нашої школи. Тут навчаються діти від 7 до 12 років. Але вже в середині жовтня ми набираємо дітей від 4 до 7 років, щоб долучити їх до проекту "Абоняшки". Наші учні вже беруть участь у багатьох проектах, зокрема, знімаються в рекламах, фільмах. З ними працюють кваліфіковані спеціалісти, які навчать їх бути професіоналами", - відмітила Ганна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції