Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проект "1+1 медіа" "Люди Ідей" став фіналістом найпрестижнішої PR-премії Європи

Третій рік поспіль проекти "1+1 медіа" стають фіналістами найпрестижнішої європейської премії у сфері зв’язків із громадськістю та корпоративних комунікацій.

Цього разу в шорт-листі European Excellence Awards 2018 опинилась кампанія "Люди Ідей" – перший проект у медіасфері України з наснажливими історіями про найбільшу цінність компанії – її колектив. В рамках проекту група ввела внутрішню класифікацію професій – вони літературно обіграні та унікальні для кожного працівника. За майже 10 місяців команда розповіла про більш ніж 90 співробітників "1+1 медіа", які генерують дивовижні ідеї, створюють якісний і сучасний контент, пропонують креативні рішення.

"Вже втретє поспіль проекти, які реалізовує "1+1 медіа", отримують позитивний фідбек на такому поважному рівні. Це свідчить про те, що ми явно на вірному шляху. Приємно, що саме проект "Люди Ідей" опинився в шорт-листі премії, адже це чудова можливість сказати "Спасибі" кожному співробітнику компанії, який вкладає душу в свою роботу і вражає світ своїми відкриттями", – коментує Світлана Павелецька, директор з маркетингових комунікацій "1+1 медіа".

За першість у конкурсі "1+1 медіа" змагатиметься з Wilfried Martens Centre for European Studies, SANTANDER BANK POLSKA, EU Anti-Corruption Initiative та іншими. Переможці European Excellence Awards 2018 будуть оголошені 6 грудня на церемонії нагородження у Дубліні.

Нагадаємо, в лютому 2018 року група "1+1 медіа" розпочала оновлення бренду роботодавця із запуску масштабного спецпроекту "Люди Ідей". Це серія надихаючих інтерв’ю, фоторепортажів та спеціальних заходів, де героями є співробітники компанії. Фото 12 переможців внутрішнього голосування за найкращу історію місяця, стилізовані під проект, можна було побачити на одному з білбордів у центрі міста. Крім цього, на каналах групи "1+1 медіа" запустили масштабну соціальну кампанію з відео "Люди Ідей", а в червні 2018 року відбувся грандіозний фестиваль #ДеньЛюдейІ.

Дізнатись більше про проект і прочитати інтерв’ю усіх героїв можна на сайті компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції