Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Проект дитячої телестудії

Програма "Простір змін" розповідає історії про вдале втілення в життя соціальних та інноваційних проектів, що принесли реальну користь місцевій громаді.

Дитяча телестудія, Черкаси
Дитяча телестудія вже має нагороди
Програма "ПРОСТІР ЗМІН" створена Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" для ідентифікації, підтримки, суспільного визнання активної молоді, що досягає успіху в різних сферах діяльності, пропонує та втілює в життя інноваційні та яскраві рішення. Цього року ми шукаємо небайдужих молодих жінок, чия успішна робота скерована на покращення життя громади. Ми розповідаємо про вже реалізовані успішні проекти, які принесли користь місцевій громаді та мали соціальне значення.

Проект дитячої телестудії , Маріанна Калашнікова, Черкаська область.

"М"-production studio здійснює діяльність у сфері радіомовлення і телебачення на власній матеріальній базі. Паралельно розвивається дитяча студія, яка і заслуговує на визнання. Важливим є те, що і доросла і дитяча студії готують матеріали трьома мовами: українською, англійською та російською.

У маленькій студії займаються підлітки старшого та молодшого шкільного віку. Вони вчаться писати сценарії та тексти для телепрограм, самостійно знімають та навіть монтують на цифровому обладнанні. У дітей дуже цікаве бачення світу і свої фантазії вони втілюють через телебачення. Маріанна Калашнікова, як керівник "М" - production studio, намагається підтримувати всі починання своїх маленьких журналістів. Вони чудові у своєму бажанні змінювати світ на краще.

У травні 2008 року програма телестудії зайняла третє місце на шостому міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах", що проходив у Києві. "Ми також отримали ще дві нагороди за активну участь у конкурсній програмі фестивалю. Дітей цей факт дуже окрилив", - розповідає керівник студії.

"У нашій студії дітки освоюють практичні навички роботи журналіста, оператора, відео- та звукорежиссера, редактора, ведучого та сценариста. Під керівництвом досвідчених спеціалістів, які мають багаторічний досвід роботи на телебаченні (в тому числі на національному), маленькі таланти знімають відеоматеріали, записують standup's, беруть інтерв'ю на вулиці, опрацьовують задану інформацію, складають сценарії нових програм, роблять підводки до програм у студіі, пишуть тексти до програм,монтують сюжети, програми, малюють мультики на комп'ютері", - сказала Калашнікова.

Їхнє неординарне бачення у поєднанні із яскравими рішеннями забезпечують вирішення багатьох суспільних проблем, як дитячих так і дорослих. Діти переживають через бездієвість та безвідповідальність влади та пропонують змінювати закони. Вони відчувають в собі сили змінити існуючу систему таким чином, щоб життя стало легшим та прекраснішим для всіх.

Усю інформацію про цьогорічний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну" Ви можете дізнатися тут. Тут Ви також можете заповнити анкету для участі в проекті.

Читайте також:

Соціальний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну"

Проект "Почуй мене" та пральня "Паросток"

Тато-школи (школи молодих татусів)

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Дитячий Рух 4Н (Форейч)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: