Проект першої десятки Партії регіонів

До неї ввійдуть, перш за все прем`єр-міністр Янукович, перший віце-прем`єр, міністр фінансів Азаров і віце-прем`єр Клюєв.

Як повідомляє сьогодні газета ”Коммерсант-Україна” з посиланням на інформацію високопоставлених джерел у Партії регіонів, до десятки увійшли, перш за все, прем`єр-міністр Віктор Янукович, перший віце-прем`єр, міністр фінансів Микола Азаров і віце-прем`єр Андрій Клюєв.

Янукович Азаров Клюєв
gbgalsgallery.com
Незмінні лідери Партії регіонів - Віктор Янукович, Микола Азаров та Андрій Клюєв знову очолять список
Крім того, місця в десятці гарантовані також лідеру фракції Партії регіонів у Верховній раді V скликання Раїсі Богатирьовій, депутатам Тарасу Чорноволу, Віктору Тихонову, Ринату Ахметову і Вячеславу Богуслаєву. Всі вони, як відомо, були в першій десятці на виборах в 2006 році. Водночас присутність у першій десятці Уповноваженого Верховної ради з прав людини Ніни Карпачової (№2 у списку на виборах у 2006 році), депутатів Верховної ради V скликання Георгія Скудара (№3), Юхима Зв'ягільського (№9) і Бориса Колеснікова (№10) поки що "залишається під питанням".

"Колишній голова СДПУ(о) Віктор Медведчук, а також міністр економіки, голова Партії промисловців і підприємців Анатолій Кінах і заступник міністра юстиції, лідер партії "Віче" Інна Богословська увійдуть до перших 30 номерів списку", - повідомило джерело. При цьому джерело стверджує, що "після внесених змін у Партії регіонів з нинішніх депутатів залишиться близько 85%".

Разом з тим, як повідомив виданню один з представників Партії регіонів, який побажав залишитися неназваним, участь представників СДПУ(о) у виборчих списках партії, яка раніше обговорювалася, дотепер залишається під питанням.

"Переговори ведуться, тільки СДПУ(о) не знає, з ким їх вести. Я знаю, що вони говорять з Януковичем і Клюєвим. Проблема у Вікторі Медведчуку. Він настільки одіозна особа, що його присутність у списку — це мінус 10% електорату в західних і східних областях", - пояснив співбесідник "Коммерсанту".

Віктор Медведчук
УНІАН
Потенційний член ПР Віктор Медведчук може завдати партії збитків розміром у 10 відсотків голосів
Після вчорашнього засідання президії політради Партії регіонів, на якій обговорювалися питання про проведення з`їзду, запланованого на 4 серпня, а також принципи формування виборчого списку, офіційну заяву зробив депутат Верховної ради V скликання Михайло Чечетов: "Принципових розбіжностей у членів політради і політвиконкому щодо кандидатур, внесених до виборчого списку, не існує. Проте до рішення з`їзду говорити про конкретні персоналії вважаю передчасним", - заявив він.

Іншою причиною, з якої Партія регіонів поки що не наважується назвати навіть проект виборчого списку, за словами Чечетова, є продовження консультацій з представниками інших політичних сил.

"До партійного списку Партії регіонів можуть бути включені політичні діячі країни, які не присутні у складі нинішнього парламенту", - сказав він. На уточнююче питання, за рахунок кого обновлятимуться списки, Чечетов відповів, що списки партії обновляти не потрібно, оскільки "вона буде представлена в новому парламенті в більш широкому складі".

Як повідомляв УНІАН, планується, що виборчий список Партії регіонів на дострокові парламентські вибори буде затверджено 4 серпня на з`їзді партії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: