Програма "ПРОСТІР ЗМІН": проект "Почуй мене" та пральня "Паросток"

Програма "Простір змін" розповідає історії про вдале втілення в життя соціальних та інноваційних проектів, що принесли реальну користь місцевій громаді. 

Програма "ПРОСТІР ЗМІН" створена Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" для ідентифікації, підтримки, суспільного визнання активної молоді, що досягає успіху в різних сферах діяльності, пропонує та втілює в життя інноваційні та яскраві рішення. Цього року ми шукаємо небайдужих молодих жінок, чия успішна робота скерована на покращення життя громади. Ми розповідаємо про вже реалізовані успішні проекти, які принесли користь місцевій громаді та мали соціальне значення.

Проект "Почуй мене" та пральня "Паросток" по безкоштовному обслуговуванню людей з обмеженими фізичними можливостями, Ірина Саранча.

Проект "Почуй мене" є спільною ініціативою Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді "Паросток", Вінницького міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді та компанії "Київстар", яка реалізується з 2007 року в місті Вінниці. Ініціатором проекту була громадська організація "Паросток" в особі Ірини Саранчи.

Метою проекту є надання можливості виклику служб екстреної допомоги (01,02,03,04) через sms для людей з вадами слуху та мовлення. Цей проект є пілотним в Україні. На теперішній час в місті Вінниці створені усі відповідні технічні умови для реалізації проекту на службах 02,03,04. В проекті вже задіяні 233 людини.

Результатами проекту є:

  1. Надання можливості людям з вадами слуху та мовлення викликати служби екстреної допомоги через sms.
  2. Забезпечення безпеки людей з вадами слуху та мовлення.
  3. Привернення уваги громадськості до проблем якості життя людей з вадами слуху та мовлення.

Пральня "Паросток" по безкоштовному обслуговуванню людей з обмеженими фізичними можливостями.

Проект "Пральня "Паросток" по безкоштовному обслуговуванню людей з обмеженими фізичними можливостями" розпочав свою роботу у 2001 р. на базі Вінницького обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" за фінансової підтримки Міністерства міжнародного розвитку Сполученого Королівства.

Метою проекту є надання побутових послуг з прання та доставки білизни для людей з важкими вадами психофізичного розвитку м. Вінниці. Постійними користувачами пральні є 53 особи. З 2006 року проект був розширений на клієнтів з числа ВІЛ-позитивних людей, які отримували медико-соціальні послуги в рамках реалізації проекту "Забезпечення догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ/СНІД у Вінницькій області". який реалізується Вінницьким обласним благодійним фондом "Позитив" за фінансової підтримки Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. З числа клієнтів цього проекту користувачами пральні стали 17 осіб.

Результатами проекту є:

  1. Доступ до безкоштовних якісних побутових послуг людей з важкими психофізичними вадами розвитку та людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.
  2. Покращення рівня життя людей з важкими психофізичними вадами розвитку та людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом та членів їх родин.
  3. Розвиток волонтерського руху (волонтери здійснюють доставку білизни).
  4. Працевлаштування людей з важкими психофізичними вадами розвитку.

Усю інформацію про цьогорічний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну" Ви можете дізнатися тут. Тут Ви також можете заповнити анкету для участі в проекті.

Читайте також:

Соціальний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну"

Тато-школи (школи молодих татусів)

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Дитячий Рух 4Н (Форейч)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: