Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проект "Здійсни мрію" допоміг маленькій Вероніці заспівати разом із Надею Дорофеєвою

І хоч усе пішло зовсім не так, як планувалося, підсумок вийшов дуже гарним для дитини.

Журналісти 1+1 допомогли здійснити мрію 9-річну Вероніки Мирошник заспівати дуетом із солісткою гурту "Врємя і стєкло" Надею Дорофеєвою. В ідеальний план, тим не менше, втрутилася негода, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинка отримала запрошення на концерт, і це був не єдиний сюрприз у той день – далі у дитини з вродженою вадою хребта був салон краси, де над Веронікою чаклували американський стиліст і візажист. Сюрпризом для малої мусила стати можливість вийти на сцену та заспівати разом із улюбленим гуртом, але поки тривала підготовка, повалив сніг. Місто завмерло у сніговому полоні, стало очевидним спізнення, журналісти навіть телефонували організаторам, аби ті затримали початок виступу – ті погодилися на виняток і зволікали, скільки могли. Проте коли Вероніку нарешті привезли, сцена вже була порожня, а гурт вийшов тільки на останню пісню на біс.

Усі попередні домовленості провалилися, вивести дівчинку на сцену не встигли, тому малу повезли до гримерки. Там вона таки здійснила свою мрію та заспівала з улюбленими виконавцями. І дитина, і мама, попри всі перешкоди та переживання, були в захопленні. Ситуація ж укотре нагадала, що часом до своєї мрії треба прориватися з боями, і дуже важливо – не здатися на півдорозі. Тоді навіть найхолодніший день може лишити по собі найтепліші спогади.

Кореспондент ТСН Марія Шевченко

Відео"Здійсни мрію" за екстрених умов допоміг 9-річній Вероніці заспівати дуетом із "Время и стекло"

Музика улюбленого гурту надихає Вероніку Мирошник працювати над власним неслухняним тілом. А її найзаповітніше бажання - заспівати дуетом із солісткою Надею Дорофеєвою. Проект "Здійсни мрію" узявся підготувати Вероніці сюрприз. План був ідеальний, але втрутилася небесна канцелярія.

"Здійсни мрію" за екстрених умов допоміг 9-річній Вероніці заспівати дуетом із "Время и стекло"

Залиште свій коментар

Вибір редакції