Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Професор-дворянин викликав Табачника на дуель

Професор вважає, що в Україні не місце нацистам: Леніну, Троцькому, Сталіну, Гітлеру і Табачнику. Оскільки живий у цьому списку лише Табачник, то 9 травня викликали на дуель його.

Геннадій Сіренко
Газета.ua
Геннадій Сіренко
Професор кафедри теоретичної і прикладної хімії Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Геннадій Сіренко викликав міністра освіти і науки Дмитра Табачника на дуель.

Як розповів Сіренко, змагання заплановане на 9 травня о 10:00 біля Ратуші, у центрі Івано–Франківська.

"Чекаю Табачника як негідника, який образив мене, мою сім’ю, моїх студентів, та й всю Українську націю", - пояснив Геннадій Олександрович.

"Не знаю як ще змусити цю людину відповісти, тому обрав дуель. Це не тому, що я маю дворянське коріння, просто це єдиний спосіб зустрітися з цією людиною, якщо вона, звичайно, має честь. Відстань між нами буде 1 метр, чекатиму свого супротивника півгодини. Якщо не злякається, то прийде", - заявив професор.

Місце для дуелі професор обрав біля Ратуші, поруч із пам’ятником яйцю. Вид зброї, яким змагатиметься з міністром, ще не визначив. Проте сказав, оскільки дуель назначив він, то за собою залишає право вибору.

Дату 9 травня обрав спеціально. У цей день святкують Перемогу над фашизмом і нацизмом.

“Людина, яка дозволяє собі подібні речі, подібну писанину є не більшим, ніж нацист", - наголосив Сіренко.

"Мене повністю підтримує і моя кафедра, і весь університет. Раз прийшов до студентів на лекцію. Заходжу і кажу: "Здоров, бидло, я вас вітаю!". Ті такі здивовані були, а я їм: "чого дивуєтеся, це так наш міністр говорить, а ми йому підпорядковуємося". В Україні не повинно бути місця нацистам: Леніну, Троцькому, Сталіну, Гітлеру і Табачнику", - обурився Сіренко.

Нагадаємо, Дмитро Табачник був призначений міністром освіти 11 березня у складі нового уряду Миколи Азарова. Його призначення викликало хвилю протестів. Студенти багатьох міст оголосили акцію "Табачник, іди геть!".

Нового керівника Міносвіти звинувачують в українофобії через низку його висловлювань, зокрема про галичан, які начебто ніколи не належали до Великої України.

Читайте також:

У НУ-НС попросили перевірити, чи є Табачник доктором наук

Табачника назвали папуасом номер один в Україні

Табачник: міністр - не переможець конкурсу краси, щоб усім подобатись

Залиште свій коментар

Вибір редакції