Профінансовані та озброєні "туристи Путіна" заздалегідь приїхали в Україну для провокацій

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Профінансовані та озброєні "туристи Путіна" заздалегідь приїхали в Україну для провокацій

Агресивних молодиків вербують через соцмережі у лави "туристів"

Україна виявилася абсолютно неготовою до такого виду агресії.

Озброєних та агресивних учасників мітингів, які вдають із себе туристів, уже виявили і в Харкові, і в Донецьку, де масові зібрання закінчилися бійками і жертвами, повідомляє ТСН.Тиждень.

Проросійські активісти у Луганську завітали на мирний мітинг, аби захистити українське населення від бандерівців – закінчилось бійкою. Над українським стягом познущалися в Донецьку, а 13 березня в тому самому Донецьку український мітинг за єдину країну завершився кровопролиттям. Блокування офісу харківської патріотичної організації та невдалий штурм призвели до стрілянини. Внаслідок загинуло 3 осіб. У всіх вищезгаданих випадках виокремлюється участь російських громадян.

"На території Росії це є цілий ряд ніби то патріотичних організацій молодіжних, які дуже добре спілкуються між собою в соціальних мережах, безпосередньо в соціальних мережах організовуються в групи, безпосередньо в соцмережах організовують політичний туризм і прямують в регіони", - каже керівник відділу прикордонної служби Харкова Микола Романчук.

Такі російські Націоналістичні організації, як "Євразійський атлантичний союз молоді" та "Гражданская Самооборона Украины", ще 22 лютого, одразу після втечі Януковича, почали давати об'яви в соціальних мережах.

"Туристи Путіна" збирають армію через соцмережі

"Туристи Путіна" збирають армію через соцмережі

"Поїхати добровольцем. Ми відправляємо людей в Донецьк і Харків, як найважливіші центри опору. Будь максимально чітким і зібраним. Пам'ятай - ти звичайний турист, нічого зайвого з собою не треба", - йдеться в одному з численних повідомлень.

Російський бізнесмен Геннадій Балашов, на якого напали на території Криму зрозумів, що провокує конфлікт неблагополучна молодь з РФ, часто з кримінальним минулим та досвідом роботи у гарячих точках. Найгірше, що такої молоді в Росії багато.

"Це путінські гопники, які збираються в Рязанській області, навчаються в таборах і заселяються тут, змішуються з місцевими гопниками, які тут готувалися. "Оплот", в Криму ця "самооборона" і плюс клуби реконструкції", - розповів Балашов.

Україна виявилася абсолютно неготовою до такого виду агресії . Держава , яка називала себе братньою - насправді довго планувала новий вид інтервенції і підготувала небачену досі "туристичну армію". Озброєні "туристи Путіна" заздалегідь проникли на Україну. Вони добре фінансовані, мають розгалужену мережу і повністю координують свої дії з Кремлем.

Головне завдання: організувати хаос у містах, якщо ж не вдасться - то організувати трупи. А ще краще - самим померти, аби дати Росії підставу для військового вторгнення Україну.

Нагадаємо, у неділю, 16 березня, у центрі Донецька проросійсько налаштовані активісти штурмували будівлю обласного управління СБУ.

Кореспондент ТСН Юлія Панкова

Наступна публікація