Профспілка гірників: людей на "Суходольській-Східній" вбили в гонитві за тоннами вугілля

Лідер профспілки гірників провів паралель між аварією на шахті Баракова у 2000 році і трагедією на "Суходольській-Східній". На його думку, гірник виконував завдання, яке не можна було виконувати.

Голова Незалежної профспілки гірників луганської шахти імені Баракова Дмитро Калитвенцев вважає, що на шахті "Суходольська-Східна" були допущені грубі порушення правил техніки безпеки.

31 ЛИПНЯ В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ДНЕМ ЖАЛОБИ

"Людей просто вбили, тому що було потрібно більше тонн (вугілля - ред.). Адже сьогодні є датчики, які завжди спрацьовують. Це дикі випадки, які відбуваються тільки тому, що комусь потрібен видобуток навіть ціною крові", - заявив профлідер журналістам в суботу.

Він провів паралель між аварією на шахті Баракова у 2000 році і трагедією на "Суходольській-Східній".

"Хто б що не говорив, робітник - не самовбивця, він виконує наряд. Чому стався вибух на шахті Баракова? Дали наряд, який не можна було давати. Швидше за все, тут було те ж саме: дали наряд, який не можна було виконувати", - заявив Калитвенцев.

Раніше повідомлялося, що станом на 19:30 суботи кількість жертв аварії в місті Суходольськ на шахті "Суходольська-Східна" зросла до 24 людей, доля 2 осіб залишається невідомою.

Також повідомлялося, що 15 гірників, які загинули на шахті Суходольська-Східна в Луганській області, поховають у неділю.

Все про "чорну п’ятницю" на Донбасі читайте тут.

Читайте також::

Янукович назвав версії аварії на шахті "Суходольська-Східна"

Названо попередню причину вибуху на шахті "Суходольська-Східна"

Родини загиблих на Луганщині шахтарів отримають по мільйону гривень

ВідеоНа Луганщині рятувальники сподіваються до ночі знайти гірників, доля яких невідома

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: