Профспілка гірників: людей на "Суходольській-Східній" вбили в гонитві за тоннами вугілля

Лідер профспілки гірників провів паралель між аварією на шахті Баракова у 2000 році і трагедією на "Суходольській-Східній". На його думку, гірник виконував завдання, яке не можна було виконувати.

Голова Незалежної профспілки гірників луганської шахти імені Баракова Дмитро Калитвенцев вважає, що на шахті "Суходольська-Східна" були допущені грубі порушення правил техніки безпеки.

31 ЛИПНЯ В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ДНЕМ ЖАЛОБИ

"Людей просто вбили, тому що було потрібно більше тонн (вугілля - ред.). Адже сьогодні є датчики, які завжди спрацьовують. Це дикі випадки, які відбуваються тільки тому, що комусь потрібен видобуток навіть ціною крові", - заявив профлідер журналістам в суботу.

Він провів паралель між аварією на шахті Баракова у 2000 році і трагедією на "Суходольській-Східній".

"Хто б що не говорив, робітник - не самовбивця, він виконує наряд. Чому стався вибух на шахті Баракова? Дали наряд, який не можна було давати. Швидше за все, тут було те ж саме: дали наряд, який не можна було виконувати", - заявив Калитвенцев.

Раніше повідомлялося, що станом на 19:30 суботи кількість жертв аварії в місті Суходольськ на шахті "Суходольська-Східна" зросла до 24 людей, доля 2 осіб залишається невідомою.

Також повідомлялося, що 15 гірників, які загинули на шахті Суходольська-Східна в Луганській області, поховають у неділю.

Все про "чорну п’ятницю" на Донбасі читайте тут.

Читайте також::

Янукович назвав версії аварії на шахті "Суходольська-Східна"

Названо попередню причину вибуху на шахті "Суходольська-Східна"

Родини загиблих на Луганщині шахтарів отримають по мільйону гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: