Профспілки готуються до страйку (відео)

У Федерації профспілок заявляють про силове захоплення і готують попереджувальну акцію, яка пройде завтра.

ФПУ звернулася до президента, Генерального прокурора, прем'єр-міністра з вимогою відреагувати на брутальне порушення законних прав профспілок та захистити їх від протиправного силового захоплення. 

Про це йдеться в заяві ФПУ. "16 листопада 2008 року у більшості областей України здійснено спроби захоплення та утримання будинків обласних профспілкових об'єднань – членських організацій Федерації профспілок України і Будинку спілок у Києві. Захоплюючи службові приміщення, нападники ламали вхідні двері, обладнання.

Основною метою таких відверто рейдерських дій є дестабілізація роботи Федерації профспілок України, її членських організацій, усунення легітимно обраних профспілкових органів та їхніх керівників", - сказано у заяві.

Учасники завтрашньої акції вимагатимуть від влади дієвих заходів з подолання соціальних наслідків фінансово-економічної кризи. Організатори очікують, що захищати свої робочі права на вулиці вийдуть понад 100 тисяч людей.

Профспілки вимагатимуть не скорочувати робочі місця, урівняти мінімальну зарплату та реальний прожитковий мінімум, а також скасувати необґрунтовані тарифи для населення на комунальні послуги та транспорт.  Крім того, представники профспілок хочуть, аби держбюджет на наступний рік був узгоджений з ними.

На думку одного з організаторів акції, заступника голови Національного форуму профспілок України Сергія Павленка, "влада відреагує однозначно і категорично проти. Бо сьогодні мають місце масові звільнення, які повинні узгоджуватися з профспілками, але цього не відбувається. Роботодавець безконтрольно робить, що йому заманеться".

Тому профспілки погрожують від попереджувальної акції перейти до всеукраїнського страйку, аби влада, як вони кажуть, "не нехтувала правами трудящих".

ВідеоПрофспілки готують протести

ВідеоПрофспілки готуються страйкувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: