Профспілки вже готові до загальноукраїнського страйку

Федерація профспілок України готова провести загальнонаціональний страйк.

Федерація профспілок України може перейти до організації масових акцій протесту по всій країні, включаючи проведення загальнонаціонального страйку.

Про це заявив голова Федерації профспілок України Василь Хара. Він відзначив, що жодна вимога ФПУ до уряду відносно подолання наслідків економічної кризи не виконана. Тому федерація готова вдатися до рішучих дій.

За словами Хари, на завтрашньому засіданні президії ФПУ, можливо, буде ухвалено рішення про перехід ФПУ в "жорстку" опозицію до Кабінету міністрів. "Вірогідність велика, втім, особисто я проти таких крайніх заходів, як страйк. Це погіршить положення тих підприємств, де ще жевріє життя", - сказав він.

Нагадаємо, наприкінці грудня близько 5 тисяч учасників акції протесту профспілок у Києві мітингували біля будівлі Верховної ради. Вони вимагали забезпечення всіх соціальних гарантій робітників, відміни безоплатних відпусток, в які відправляють керівники українських підприємств своїх співробітників, забезпечення повної виплати заборгованості по зарплаті працівникам бюджетної сфери. Резолюцію з вимогами було передано на розгляд в Кабінет міністрів.

Читайте також:
Комуністи проведуть акцію "Ющенко-валіза-Америка!"

Опитування: третина українців економить на харчах

За невиплату зарплати у Херсоні порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: