Профспілки пікетують Верховну раду

Близько 5 тисяч учасників акції протесту профспілок у Києві мітингують біля будівлі Верховної ради.

Біля будинку уряду керівники профспілок зачитали резолюцію з вимогами забезпечення всіх соціальних гарантій робочих, відміни безоплатних відпусток, в які відправляють керівники українських підприємств своїх співробітників, забезпечення повної виплати заборгованості із зарплати працівникам бюджетної сфери. Резолюція, за словами одного з керівників ФПУ, буде передана на розгляд в Кабінет міністрів.

На огорожі, встановленій біля стін парламенту, учасники акції розмістили транспаранти з написами: "Вимагаємо виплатити борги по зарплаті!", "Бідність трудящих - сором уряду!", "Медикам - гідну оплату праці!", "Ні скороченню соціальних гарантій!".

У разі ігнорування цих вимог організатори акції погрожують проводити і масово розгортати всеукраїнські мітинги і страйки.

Як повідомили організатори протесту, глава ФПУ Василь Хара повинен зустрітися з головою українського парламенту Володимиром Литвином. Трохи раніше він мав розмову з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

На вулиці Києва, за прогнозом профспілок, повинні вийти близько 15 тисяч працівників бюджетної сфери. Головна вимога - виробити чітку та зрозумілу програму подолання фінансової кризи в країні.


ВідеоАкція протесту профспілок

ВідеоПрофспілки пікетують Верховну раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: