Прогнилий міст на Львівщині за часів Порошенка урочисто відкрили після псевдоремонту

Прогнилий міст на Львівщині за часів Порошенка урочисто відкрили після псевдоремонту

Дата публікації
Прогнилий міст на Львівщині за часів Порошенка урочисто відкрили після псевдоремонту

Волинські новини

Через низьку якість робіт шляхопровід продовжував залишатися в аварійному стані і по ньому далі їздили перевантажені фури.

У ситуації з мостом, який упав, через річку Західний Буг на території Львівської області спливли нові подробиці. Як виявилося, трасу Н-17 Львів-Луцьк, до складу якої входить і цей міст, в 2017 році після ремонту урочисто відкрив Володимир Кістіон - віцепрем'єр часів президентства Петра Порошенка.

Про це пише у себе в Facebook директор Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков.

Тоді 60 км дороги і 4 мости "відремонтували" за 456 млн грн.

"Результати" ремонту "ми побачили 3 травня, коли один з "відремонтованих" мостів 1960 року впав", - зазначає Биков.

За його інформацією, підопічні Кістіона називали ремонт середнім, але насправді на дорозі тільки оновили верхній шар асфальту, не оновивши основу. Через низьку якість робіт шляхопровід продовжував залишатися в аварійному стані і по ньому далі їздили перевантажені фури.

"По новому асфальту з абсолютно прогнилою основою. Далекобійники навіть у страшному сні не могли уявити, що хлопці Порошенка додумаються постелити новий асфальт на гнилу основу моста, якому виповнилося 57 років. Це було воістину "велике крадівніцтво" як прийнято у Петра П'ятого", - пише Биков.

Він зазначає, що одним з яскравих прикладів відмінності програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" є те, що зараз дороги і мости ремонтують комплексно, замінюючи основу дороги і оновлюючи несучі конструкції мостів. Фактично влада будує нові дороги і зводить нові мости, а не як раніше "там підтерли, тут підфарбували, а тут спиляли", додає експерт.

Що стосується моста, який обвалився на Львівщині, то в 2020 році його, незважаючи на недавній "ремонт", все-таки включили до переліку об'єктів великої реконструкції мостів за програмою "Велике будівництво". Якраз в найближчі місяці дорожники повинні були приступити до роботи. Тепер, після того, як міст упав, його будуть зводити заново. На мосту також встановлять пункти вагогабаритного контролю, щоб не перевантажувати його.

Аналогічна ситуація раніше вже відбувалася в Олексіївці під Нікополем. Там теж був аварійний міст, який провалився під вагою перевантаженої фури. Його вже побудували і по ньому їздять автомобілі.

Укравтодор обіцяє, що відбудова мосту через річку Західний Буг на дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, який обвалився у понеділок, 3 травня, розпочнеться у максимально короткі терміни.

Новини України: знадобиться місяць, щоб спорудити тимчасову переправу на трасі Львів-Луцьк

Новини України: знадобиться місяць, щоб спорудити тимчасову переправу на трасі Львів-Луцьк
Наступна публікація