Прогноз на вибори президента: Тимошенко програє у другому турі

Найбільші шанси стати наступним президентом України - у Віктора Януковича. Арсеній Яценюк "проявить себе" через раз, прогнозує Олександр Волков.

Якщо чинний прем’єр Юлія Тимошенко братиме участь у наступних президентських виборах, вона увійде до другого туру. Такий прогноз зробив голова Всеукраїнського народного конгресу, президент Інституту політичного аналізу та соціального прогнозу Олександр Волков.

Але, за його словами, на цьому може все й закінчитись, оскільки Тимошенко має величезні проблеми з командою, вона не може сьогодні підібрати собі фахівців. "Тому дуже велике питання її перемоги у другому турі", – зазначив Волков в ефірі Радіо Свобода в неділю ввечері.

Він вважає, що у лідера Партії регіонів Віктора Януковича шанси стати наступним президентом України сьогодні найбільші.

Екс-спікер, голова "Фронту змін" Арсеній Яценюк, зауважив експерт, матиме шанси на перемогу, - але не на найближчих президентських виборах, а через один виборчий термін.

"Що стосується Яценюка, то він набирає зараз дуже сильно, він набирає від 1% до 1,5% в місяць. Але я думаю, що він якось підійде і на цьому зупиниться. По-друге, я не думаю, що він увійде у другий тур, тому що йому треба буде все-таки шукати якусь підтримку або в Януковича, або у Тимошенко для своєї подальшої кар’єри. Через термін, я думаю, що Яценюк буде одним із головних претендентів на посаду президента", – заявив Олександр Волков.

Як відомо, наразі в політичних колах точиться дискусія щодо самої дати виборів президента. Рішення про це і березні має ухвалити Верховна рада. Наразі у парламенті зареєстровано дві альтернативні постанови: Андрія Шевченка із датою 27 грудня та Геннадія Москаля із датою 25 жовтня. Тим часом, на переконання незалежних оглядачів, реальний торг буде між датами 27-им грудня і 17-им січня, формально поки не зареєстрованою, але заявленою представником Секретаріату президента Ігорем Пукшиним.

Читайте також:

Яценюк заявив, що стане президентом

БЮТ: президентських виборів уникнути неможливо

Ющенко ще не визначився з участю у виборах президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: