Прогноз погоди на 11 травня: в Україні буде по-літньому тепло, але місцями дощитиме

Прогноз погоди на 11 травня: в Україні буде по-літньому тепло, але місцями дощитиме

Синоптики обіцяють мінливу хмарність.

11 травня в Україні буде тепло, але місцями - дощі. 

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

Синоптики обіцяють мінливу хмарність. Дощитиме на півдні, центрі та сході. На решті території - без опадів.

Вдень в Україні обіцяють 18-23 градуси тепла. На заході та в центрі буде до 21 градуса тепла. У північних регіонах стовпчики термометрі покажуть +20. Найтепліше буде на півдніповітря прогріється до 22 градусів вище нуля. На сході та Приазов'ї - 14-19 градусів тепла. 

У Києві 11 травня буде хмарно з проясненнями. Синоптики обіцяють без опадів. Швидкість вітру становитиме 5-10 м/с. Температура становитиме близько 18-23 градуси тепла.

Як розповіли у ТСН.Ранок, після довгих нічних заморозків вже сьогодні, 11 травня, у центрі й на заході України повітря прогріється до 22-23 градусів тепла. Натомість на Сході прохолодніше. Там вирує циклон з дощами й поривчастим вітром, який із середи мігруватиме на захід. Утім, навіть з дощем, весняне тепло, обіцяють синоптики, Україну вже не залишатиме.

Як повідомлялося, травень в Україні буде теплим: середня місячна температура повітря становитиме 15-18 градусів тепла. Синоптики повідомляють, що в горах буде прохолодніше. Стовпчики термометрів покажуть від 11 до 25 градусів тепла. Ці показники на 1-1,5 градусів вище, ніж середні багаторічні значення. Абсолютний мінімум температури: повітря становить 0-6 градусів морозу. Абсолютний максимум температури повітря це +31-37 градусів.

 

Погода в Україні: у центрі й на заході повітря прогріється до 22-23 градусів тепла

Погода в Україні: у центрі й на заході повітря прогріється до 22-23 градусів тепла