Прогноз погоди на 17 травня: Україну накриють дощі з грозами, градом і рвучким вітром

Прогноз погоди на 17 травня: Україну накриють дощі з грозами, градом і рвучким вітром

УНІАН

Синоптики обіцяють мінливу хмарність.

Сьогодні, 17 травня в Україні будуть дощі, грози та град.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

Синоптики обіцяють мінливу хмарність. Вдень в країні дощитиме, будуть грози. Лише у східних областях без опадів. Вітер південно-східний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с.

Вдень в Україні обіцяють 20-25 градусів тепла. На півночі, заході та в центрі буде 16-21 градус тепла. У південних регіонах обіцяють до +23. Найтепліше буде у східних регіонах: повітря прогріється до 28 градусів вище нуля. 

Укргідрометцентр

У Києві 17 травня буде мінлива хмарність. Синоптики обіцяють короткочасний дощ та грозу. Швидкість південно-західного вітру становитиме 5-10 м/с. Температура становитиме 16-20 градусів тепла.

У ТСН.Ранок розповіли, що про підступи погоди попереджають рятувальники українців. У всій країні очікують на громовицю й дощі, а також град та рвучкий вітер. Такий прогноз буде щонайменше на кілька днів. Утім, попри негоду - буде доволі тепло. 

Як повідомлялося, травень в Україні буде теплим: середня місячна температура повітря становитиме 15-18 градусів тепла. Синоптики повідомляють, що в горах буде прохолодніше. Стовпчики термометрів покажуть від 11 до 25 градусів тепла. Ці показники на 1-1,5 градусів вище, ніж середні багаторічні значення. Абсолютний мінімум температури: повітря становить 0-6 градусів морозу. Абсолютний максимум температури повітря це +31-37 градусів.

Метеозалежність: Україну накриють дощі із блискавками й громом

Метеозалежність: Україну накриють дощі із блискавками й громом