Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Програма "Гроші" відкриє громадські приймальні у Дніпрі та Запоріжжі

Вже цього тижня програма "Гроші" каналу "1+1" вирушить до Дніпра та Запоріжжя, де відкриє громадські приймальні.

Команда проекту на чолі з ведучим Олександром Дубінським чекатиме на всіх мешкаців, які готові поділитися фактами корупції та несправедливості в їхніх містах.

Глядачі, які мають теми для розслідувань, зможуть розповісти команді "Грошей" про факти беззаконня та зловживання владаю 8 вересня у Дніпрі на Європейській площі з 11.00 до 14.00 та 9 вересня у Запоріжжі у сквері ім. Валентина Яланського (навпроти ТРЦ "Україна") з 10.00 до 12.00.

"Ми їдемо туди, куди нас кличуть. Глядачі з Дніпра та Запоріжжя часто залишають онлайн-заявки на сайті проекту та щоразу закликають приїхати в їхні міста. Ми вже були із громадськими приймальнями на заході та півдні країни. Тепер ми вирушаємо у центральну Україну, аби усі жителі мали змогу зустрітися з нами особисто та поділитися проблемами свого міста", - коментує ведучий "Грошей" Олександр Дубінський.

гроші_3
ТСН.ua

Нагадаємо, минулого року сотні телеглядачів звернулися до Громадської приймальні "Грошей"  у Львові, Чорткові, Одесі та Києва. За їх результатами команда "Грошей" провела десятки журналістських розслідувань в рамках програми та долучилась до вирішення проблем цих міст.

"Громадська приймальня" - спецпроект програми "Гроші" каналу 1+1, який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни.  Ця імпровізована приймальня  створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, з якою довелося стикнутись у житті.

Всі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми "Гроші".

З 4 вересня на телеканалі "1+1" стартував новий сезон програми "Гроші", журналістські розслідування будуть відкривати інформаційний тиждень щопонеділка о 22:00. 

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; media.1plus1.ua/ua/.

гроші_2
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції