Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Дитячий Рух 4Н (Форейч)

Програма "Простір змін" розповідає історії про вдале втілення в життя соціальних та інноваційних проектів, що принесли реальну користь місцевій громаді, - про своїх переможців.

Лого конкурсу
Програма "ПРОСТІР ЗМІН" створена Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" для ідентифікації, підтримки, суспільного визнання активної молоді, що досягає успіху в різних сферах діяльності, пропонує та втілює в життя інноваційні та яскраві рішення. Цього року ми шукаємо небайдужих молодих жінок, чия успішна робота скерована на покращення життя громади. Ми розповідаємо про вже реалізовані успішні проекти, які принесли користь місцевій громаді та мали соціальне значення.

Дитячий Рух 4Н (Форейч), Херсонщина, автор - Ганна Дмитренко

Херсонська обласна дитяча громадська організація "Дитячий Рух 4Н (Форейч)" має на меті розвиток нового покоління молоді на селі зі свідомістю того, що завдяки власній наполегливій щоденній праці та особистому розвитку, молоді люди здійснюють вагомий внесок у розвиток своєї громади.

4Н (Форейч) Рух на Херсонщині був заснований кредитною спілкою "Громада" у 2002 році за сприяння Міжнародної фінансової корпорації та Сільськогосподарської дорадчої служби "Громади".

4Н (Форейч) рух на Херсонщині працює із сільськими дітьми від 8 до 14 років. Зараз в 4Н (Форейч) русі налічується близько 300 сільських дітей із 14 сел. Приблизно 50 дітей старші 14 років стали випускниками програми 4Н (Форейч), відвідуючи свій 4Н (Форейч) клуб протягом 6 років.

Ці молоді люди є майбутніми лідерами своєї громади, своєї країни. Щоб вони могли продовжувати розвиватися, самовдосконалюватися, їм необхідна програма нового рівня з іншими можливостями. Тому два роки тому для них було запроваджено новий проект 4Н (Форейч) руху – "Школу лідерства", яка працює у вигляді систематичних зустрічей обмеженої кількості молодих людей з психологами, координаторами 4Н (Форейч) центру та просто цікавими особистостями, які досягли успіху в житті. Ці зустрічі націлені на те, щоб формувати у підлітків наступні загальнолюдські цінності: повагу, відповідальність, справедливість, поведінку, що викликає довіру, піклування, громадянство. А також вчать підлітків спілкуванню, як правильно себе поводити в тих чи інших ситуаціях, а головне - як стати справжнім лідером.

Протягом проходження цієї програми, вони будуть працювати кілька годин на тиждень з молодшими дітьми в своєму селі, допомагаючи їм опанувати проекти 4Н (Форейч) руху, за якими самі працювали в їх віці, допомагати в організації та проведенні всіх 4Н (Форейч) заходів дорослим лідерам 4Н (Форейч) клубів.

Усю інформацію про цьогорічний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну" Ви можете дізнатися тут. Тут Ви також можете заповнити анкету для участі в проекті.

Читайте також:

Соціальний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну"

Проект "Почуй мене" та пральня "Паросток"

Тато-школи (школи молодих татусів)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: