Програма "ПРОСТІР ЗМІН": колектив харківських студентів-винахідників

Програма "Простір змін" розповідає історії про вдале втілення в життя соціальних та інноваційних проектів, що принесли реальну користь місцевій громаді, - про своїх переможців.

Програма "ПРОСТІР ЗМІН" створена Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" для ідентифікації, підтримки, суспільного визнання активної молоді, що досягає успіху в різних сферах діяльності, пропонує та втілює в життя інноваційні та яскраві рішення. Цього року ми шукаємо небайдужих молодих жінок, чия успішна робота скерована на покращення життя громади. Ми розповідаємо про вже реалізовані успішні проекти, які принесли користь місцевій громаді та мали соціальне значення.

Творчий колектив студентів-винахідників медичного університету "L-5", який втілив у життя декілька успішних проектів, Харків.

Колектив харківських студентів-винахідників  (один із ініціаторів і активних учасників - Олександр Пивоваров) втілив у життя кілька важливих проектів, корисних, зокрема, у медицині та спорті. Серед головних досягнень медиків наступні:

Кафедра анатомії - Проект "Розробка оптичної моделі поперечного перетину гомілки на рівні середньої третини" (Науковий керівник – д.м.н., проф. Лупир В.М.), який відзначений дипломом 72 загальноуніверситетської студентської наукової конференції з міжнародною участю "Актуальні проблеми медицини" (Секція – "Експериментальна медицина"). На виготовлений пристрій подано заявку на оформлення патенту.

Кафедра фармакології та медичної рецептури - Проект "Удосконалення апарату для дослідження фармпрепаратів на доклінічному етапі в експерименті реакції УРПУ" (Науковий керівник – завідувач кафедри, д.м.н., проф. Звягінцева Т.В.), який на Всеукраїнському конкурсі юних раціоналізаторів та винахідників "Природа, людина, виробництво, екологія" (2007, м. Київ), Секція – медицина, відзначений як найкращий за неординарну творчу розробку (Диплом державного департаменту інтелектуальної власності МОН). Проект - переможець Всеукраїнського конкурсу на найкращу наукову роботу 2006/2007 навчального року (м. Луганськ), Секція – клінічна та фундаментальна медицина англійською мовою (3 місце), відзначений Дипломом І ступеня на 73 загальноуніверситетській студентській науковій конференції з міжнародною участю "Актуальні проблеми медицини" (Секція – експериментальна медицина).

Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології – проект "Розробка пристрою для вимірювання швидкості реакції спортсменів та рівня функціональної асиметрії" (Наукові керівники – завідувач кафедри – д.м.н., проф. Гавенко В.Л., к.м.н., доц. Коростій В.І.), який відзначений Дипломом за впровадження технічних засобів дослідження на Науковій конференції студентів і молодих вчених з міжнародною участю "Актуальні проблеми сучасної психіатрії та медичної психології".

Кафедра фтизіатрії та пульмонології - проект "Оцінка відмінностей рівня поінформованості студентів різних ВНЗ Харкова з проблем туберкульозу" (Науковий керівник – к.м.н., доц. Герасимова Т.Г.), який відзначений Дипломом ІІІ ступеня 74 загальноуніверситетської наукової студентської конференції "Актуальні проблеми медицини" (Секція – фтизіатрія).

Публікації спільних результатів творчого колективу:

Оцінка відмінностей рівня поінформованості студентів різних ВНЗ Харкова з проблем туберкульозу // Актуальні проблеми медицини: Збірник тез.- Х.: ХНМУ, 2008.- С.67-68.

Оцінка відмінностей рівня поінформованості студентів різних ВНЗ Харкова з проблем туберкульозу /Герасимова Т.Г., Пивоваров О.В., Повалій С.Є., Кірієнко Д.О., Рахман П.М., Літовченко А.В.- Х.: ХНМУ, 2008.- 32 с. (Препр./ Харківський національний медичний університет)

Апарат для вимірювання швидкості реакції у спортсменів // Актуальні проблеми сучасної психіатрії. – Х.ХНМУ. – 2008.- Випуск 11.- С.38.

Усю інформацію про цьогорічний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну" Ви можете дізнатися тут. Тут Ви також можете заповнити анкету для участі в проекті.

Читайте також:

Соціальний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну"

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": транспортна служба перевезення для неповносправних осіб у Львові

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Дитячий Рух 4Н (Форейч)

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Проект "Почуй мене" та пральня "Паросток"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: