Прохід до трупа у забитій мотлохом квартирі рятувальники прокладали льодорубами

Дата публікації
Прохід до трупа у забитій мотлохом квартирі рятувальники прокладали льодорубами

Батьки хлопця не викликали "швидку", бо їм було соромно за мотлох

Господарі квартири вирили у тоннах мотлоху ходи, наприклад, із кухні у спальню, та зробили нори.

У Києві рятувальникам довелося використовували балони з киснем і льодоруби, щоб дістатися до трупа молодого хлопця у квартирі, яку батьки загиблого перетворили на звалище мотлоху, йдеться у сюжеті ТСН 19:30.

Повний КамАЗ – це лише половина того, що витягли із двокімнатної квартири. Господарі зберігали подерте взуття, пляшки, три унітази. Вони досі передають комунальникам мішки сміття.

У сусідів, які нюхали цей сморід роками, увірвався терпець, коли у квартирі тиждень пролежало тіло сина господарів.

Запах став останньою краплею. Сусіди викликали рятувальників. Щоб дістати тіло, бригада Володимира Александрова цілу добу пробивалася крізь мотлох. Мешканці квартири спресували його до самої стелі і прорили там ходи, щоб повзати, скажімо, зі спальні на кухню.

"Коли воно доходило до якогось рівня, коли воно починало рушитись, вони робили підпірки – такі собі нори. Льодоруби, ломи, сокири… Тому що по тих проходах, що вони там зробили, не можна було з дихальними апаратами просунутися", - розповів рятувальник Володимир Александров.

В Києві у квартирі знайшли загадковий труп чоловіка

В Києві у квартирі знайшли загадковий труп чоловіка

Чоловік і дружина, власники квартири, кажуть, що їхній 24-річний син помер ще минулого четверга. А "швидку" не викликали, бо було соромно за мотлох. Жінка розповіла, що працює прибиральницею, а вторсировину збирала на продаж.

Мати каже, що син довго хворів на запалення легень. А від чого насправді помер і чи дійсно лише тиждень тому, з'ясує міліція.

Рятувальники Києва кажуть, що за останній рік вони рили печери і проходи вже в трьох таких помешканнях. Щоправда, досі було без трупів.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині пес грибника знайшов обгорілі останки людини. На вигляд чоловікові від 25 до 45 років. Поруч виявили вогнище, в якому спалили його одяг.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Наступна публікація