Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Проклятого чорта брат". Нардепи написали листа Путіну на кшталт запорозьких козаків

Депутати запропонували Путіну "поцілувати їх в дупу".

Народні депутати України, які потрапили до санкційного списку Росії проти України, написали листа президенту РФ Володимиру Путіну. Під час написання листа депутати провели фотосесію у традиційному вбранні, за аналогією з картиною Іллі Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султанові".

Відповідні фото з текстом листа у середу, 7 листопада, оприлюднив депутат від БПП Олексій Гончаренко у Facebook.

НАПИСАЛИ ПИСЬМО ПУТИНУ ОТ УКРАИНСКИХ ДЕПУТАТОВ, ПОДПАВШИХ ПОД САНКЦИИ Велосипед выдумывать не стали. Наши предки козаки...

Опубликовано Алексеем Гончаренко Cреда, 7 ноября 2018 г.

Текст звернення також витриманий в стилістиці листа запорожців турецькому султанові: так само, як і в оригіналі, адресат послання називається "чортом московським, і проклятого чорта братом і товаришем, самого Люцифера секретарем".

В кінці листа депутати Ради пропонують Путіну "поцілувати їх в дупу".

У 1676 році запорозькі козаки написали листа турецькому султанові на вимогу здатися йому добровільно і без жодного опору. Історія написання листа лягла в основу сюжету відомої картини видатного художника-реаліста Іллі Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султану".

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції