Прокуратура арештувала майно співробітників банку "Надра" на 500 млн грн

Через підробку документів для отримання кредитів заарештовано майно співробітників банку "Надра", порушена кримінальна справа і проти працівника "Приватбанку".

Прокуратура Києва арештувала майно службових осіб ВАТ КБ "Надра" на суму понад 500 млн грн.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури.

"На даний час у провадженні Прокуратури міста Києва перебуває 7 кримінальних справ цієї категорії. Зокрема, і справа, порушена відносно службових осіб ВАТ КБ "Надра", у якій на майно обвинувачених та на майно осіб, котрі відповідно до Закону несуть матеріальну відповідальність за дії обвинувачених, накладено арешт на суму понад 500 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в прес-службі зазначили, що загалом, впродовж 2009 року органами прокуратури столиці порушено 44 кримінальні справи, з яких 35 вже скеровано до суду. У вказаних справах накладено арешт на майно обвинувачених на суму майже 4 млн грн.

Серед направлених до суду найбільше кримінальних справ відносно керівників підприємств, які обвинувачуються у підробленні документів задля отримання банківських кредитів.

Так, в Дарницькому районному суді міста Києва розглядається кримінальна справа, порушена стосовно директора одного з підприємств, котрий, умисно приховуючи справжнє фінансове становище, підробив документи платоспроможності товариства та отримав цільовий кредит у банку "Укрпромбанк" на суму понад 1 млн грн. Гроші підприємець використав на власні потреби.

Також, порушено чимало кримінальних справ щодо банківських працівників, які, використовуючи своє службове становище, сприяють у незаконному отриманні кредитів.

Так, на розгляд суду скеровано кримінальну справу щодо головного спеціаліста по кредитуванню одного з відділень філії "Розрахунковий центр" ЗАТ КБ "Приватбанк" за сприяння в незаконному отриманні кредитів на загальну суму 1 млн 150 тис. грн (ч. 2 ст. 364 КК України). На зазначену суму накладено арешт.

Читайте також:

Одеський банк зник з вкладами громадян за одну ніч

Вкладники банку "Надра" отримають гроші не раніше лютого

Надра Банк призупинив виплати за рахунками фізосіб

Уряд перевів вклади банку "Надра" в "Родовід"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: