Прокуратура дозволила охороні Януковича "заламувати" журналістів

Прокуратура відмовила журналісту Сергію Андрушку, якого повалила на землю охорона Януковича, у порушенні кримінальної справи. Журналіст оскаржуватиме рішення в суді.

Журналісту телеканалу СТБ Сергію Андрушку відмовлено в порушенні кримінальної справи за перешкоджання його професійній діяльності співробітником охорони президента Януковича.

Про це повідомив сам Андрушко, заявивши, що таку інформацію він отримав з прокуратури Голосіївського району Києва.

"Помічник прокурора Голосіївського району повідомив, що 1 липня мені відмовлено у порушенні кримінальної справи", - сказав Андрушко.

За його словами, прокуратура дійшла висновку, що застосувавши силу до журналіста, охоронець президента "виконував свої посадові обов'язки".

Андрушко зазначив, що збирається оскаржити відмову в порушенні справи в суді.

Нагадаємо, 15 червня співробітник Управління держохорони під час відкриття виставки "Агро-2010" застосував силу проти Сергія Андрушка, поваливши його на землю.

Ім`я охоронця не розголошується, але Управління державної охорони (УДО) повідомило, що його відсторонили від виконання обов'язків на час розслідування.

Зазначимо, що командир полку "Беркут" Володимир Александров звернувся до суду з вимогою порушити кримінальну справу стосовно журналіста "Нового каналу" Сергія Кутракова, який 8 квітня у приміщенні "Українського дому", виконуючи редакційне завдання, проводив зйомку сюжету про відкриття фотовиставки "Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН-УПА".

Його увагу привернули люди, котрі вигукували націоналістичні гасла, і яких охоронці почали виводити із зали до коридору службового виходу.

Ці події Кутраков почав фіксувати на камеру, "у зв'язку з чим охоронці, перешкоджаючи законній професійній діяльності журналіста, насильно виштовхали кореспондента телеканалу із коридору службового виходу, завдавши йому при цьому тілесних ушкоджень".

Тепер командир полку "Беркут" просить суд скасувати постанову про порушення цієї справи і порушити справу відносно Кутракова за 5 статтями Кримінального кодексу.

Читайте також:

"Беркут" вимагає порушити справу проти журналіста

СБУ: в Україні немає цензури

СБУ пригрозила депортувати журналіста за спілкування з опозицією

Банкова хоче від журналістів самоцензури

ВідеоОхорона Януковича повалила журналіста на підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: