Прокуратура хоче посадити високопосадовця доби Януковича на два роки

Проти теперішнього депутата Сумської облради зібрано докази та сформовано обвинувачення.

Прокуратура Сумської області завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього високопосадовця із оточення Віктора Януковича, котрий наразі є депутатом обласної ради цього регіону. Матеріали справи передані для ознайомлення підозрюваному та його адвокатам.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, невдовзі обвинувальний акт буде спрямовано до суду для розгляду по суті. Підозрюваному закидають приховування паспорта, підробку офіційних документів і декларування недостовірної інформації.

Фотогалерея У ЗМІ з'явилися фото ймовірного маєтку Януковича в Сочі (3 фото)

"Встановлено, що підозрюваний на підставі заяви про нібито втрату паспорта отримав новий документ, що посвідчує особу. У подальшому він використовував так званий втрачений паспорт для вчинення юридично значущих нотаріальних дій. Окрім того, депутат не вніс у декларацію власну доньку, хоча у ході слідства зібрано достатньо доказів того, що вони проживали та проживають разом. Зокрема, в декларації не зазначено 9 квартир та 3 паркомісця у столиці, дохід від продажу нерухомості та корпоративні права двох товариств з обмеженою відповідальністю, що належать 20-річній непрацюючій доньці", - повідомляють у прокуратурі.

Дії колишнього високопосадовця кваліфіковано за кількома статтями Кримінального кодексу України. Санкція найтяжчої статті передбачає позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залиште свій коментар