Адвокат Пукача: за вбивство Гонгадзе мають відповідати Кучма і Литвин

Адвокат Пукача, який наполягає на покаранні Кучми і Литвина, стверджує, що новий слідчий разом з наглядаючим прокурором, переконували Пукача поміняти захисника.

За вбивство Георгія Гонгадзе повинні відповісти екс-президент Леонід Кучма та спікер ВР Володимир Литвин. Про це стверджує нинішній захисник головного обвинувачуваного у вбивстві журналіста Олексія Пукача Олег Мусієнко.

"Моя позиція, узгоджена разом з Пукачем - за вбивство Гонгадзе мусять відповідати Леонід Кучма і Володимир Литвин, а також Микола Джига, який створював Пукачу алібі", - зазначив Мусієнко.

Мусієнко також заявив, що слідчий Генпрокуратури тисне на Олексія Пукача з метою змінити адвоката в справі.

За словами Мусієнка, мета слідчого - виділити справу відносно замовників убивства Гонгадзе в окреме провадження і "поховати її".

"12 та 18 жовтня Олексія Пукача двічі без мого відома привозили до слідчого управління Генпрокуратури на Борисоглібській з метою нав'язати йому нового захисника. Мені це підтверджував сам Пукач", - сказав Мусієнко.

"Це порушення права на захист, гарантованого 55 статтею Конституції та 46-48 статтями Кримінально-процесуального кодексу", - додав Мусієнко.

За його словами, Пукача приводили на бесіду з заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним, що виступає куратором Управління з розслідування особливо важливих справ.

"12 жовтня Кузьмін зустрічався з Пукачем, після чого до Пукача прийшов новий слідчий Грищенко разом з наглядаючим прокурором, які почали його переконувати поміняти захисника", - розповів адвокат.

Однак, зазначив він, Пукач наполіг, щоб його інтереси і далі захищав Мусієнко, після чого "18 жовтня Пукача знову привезли до Генпрокуратури на Борисоглібську".

Мусієнко зазначив, що жодні слідчі дії з Пукачем без участі його як захисника проводитися не можуть.

Як відомо, 8 жовтня було змінено слідчого у справі Гонгадзе. Слідчу групу замість Олександра Харченка очолив Владислав Грищенко, який вважається довіреною особою Рената Кузьміна.

Напередодні, 7 жовтня, Верховний суд України продовжив арешт Олексія Пукача до 8 грудня.

Слідство установило, що Олексій Пукач одержав наказ убити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

Читайте також:

Проти Кучми знову порушать кримінальну справу

Слідство у справі Гонгадзе продовжили до грудня

Литвин: слідство у справі Гонгадзе спрямовують в інший бік

Кучма: замовника вбивства Гонгадзе не знайдуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: