Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура Кіровоградської області підозрює у шахрайстві жінку, яка отримала грошову компенсацію за смерть бійця

Жінка винною себе не вважає.

Понад мільйон гривень компенсації за смерть бійця отримала жінка, яка видавала себе за його цивільну дружину. Це з'ясували у прокуратурі Кіровоградської області через два роки після загибелі гранатометника Олександра Смураги. Жінці уже оголосили про підозру. Вона винною себе не вважає, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На центральній площі Помічної - великий портрет Олександра Смураги. Боєць 59-ї бригади із позовним «Смурфік» загинув від кулі снайпера біля Волновахи два роки тому.  Він один з чотирьох загиблих в цій війні жителів містечка залізничників. Саме навколо його спадщини розгорівся скандал. Гроші, які держава виплатила за смерть бійця привласнила шахрайка, - вважають у прокуратурі.  

"Ми об‘єктивно підозрюємо її у вчиненні шахрайських дій з метою отримання від держави грошової допомоги у сумі 1,2 мільйона гривень. Жінка видала себе за цивільну дружину загиблого військового службовця на підставі недостовірних довідок", - розповіла речниця прокуратури кіровоградської області Наталя Алєксєєнко.

Слідчі вважають, що малознайома бійцю жінка скористалася тим, що загиблий військовий сирота. Із заявами про ймовірне шахрайство до правоохоронців звернувся один із місцевих бійців АТО. Давати інтерв'ю чоловік відмовився, а лише повідомив, що хоче справедливості. "Вони не жили разом. Він з нею кілька разів зустрічався", - розповів він.

Відео Удова чи шахрайка: прокуратура вважає, що жінка незаконно отримала компенсацію за смерть бійця

Понад мільйон гривень компенсації за смерть бійця отримала жінка, яка лише видавала себе за його цивільну дружину. Це з’ясували у прокуратурі Кіровоградської області через два роки після загибелі гранатометника Олександра Смураги. Жінці уже оголосили про підозру. Вона обурена і винною себе не вважає.  

Удова чи шахрайка: прокуратура вважає, що жінка незаконно отримала компенсацію за смерть бійця

У Помічнянській міськраді, де і видали довідки про цивільний шлюб бійця, звинуваченнями шоковані. Кажуть, що труну із тілом бійця привезли цій жінці у хату, а тепер обзивають шахрайкою.

"Свідчення були із школи. Там бачили, коли він приходив за дітьми її цієї Тетяни. Сільська рада, в якій була приписана ця Тетяна, свідчила, що вони збиралися одружуватись. Була така інформація. Тому ми вважали, що родина мала відбутися, але смерть його завадила", - пояснив міський голова Помічної Микола Антошик.

Сусіди також почутим збентежені. "Були разом. Жили! Він приїжджав у відпустку колись. Город там скопав", - розповів сусід Руслан Березняк.

Тетяна Присакар розповідає, що вона не встигла з чоловіком розписатися: "Він для мене є, був і лишиться моїм чоловіком, якого я дуже любила, який любив нас". Тетяні 32 роки. Вона виховує двох дітей від попереднього шлюбу. Твердить, донька і син  називали загиблого бійця татом. Із Сашком, мовляв, були сім‘єю два роки. Показує спільні фото. Разом вони і у нього на аватарці.

"Є дуже багато людей, дуже багато свідків, які нас бачили, до яких ми ходили в гості, як він відносився до дітей, як ми купували речі. А чому так? Я не можу зрозуміти", - каже вона.  

Жінка твердить, що відстоюватиме своє право бути  вдовою загиблого героя. Мовляв, гроші тут не головне. Тим часом слідчі направили запит у військову частину, щоб з‘ясувати, кого сам Олександр в особовій справі вказав, як найближчого родича і кому першому повідомили про його загибель.

Кореспондент ТСН Олена Шворак. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції