Прокуратура Києва опротестувала "одіозні рішення" Черновецького

Прокурор Києва підтвердив існування прокурорських протестів на деякі рішення мера Києва.

Прокурор Києва Євген Блажівський у коментарі "Дзеркалу тижня" (№7 від 28 лютого-6 березня 2009 р.) підтвердив існування прокурорських протестів на найбільш одіозні рішення мера Києва Леоніда Черновецького.

"Протести є. Винесені вони практично на вже прийняті й навіть тільки задекларовані рішення Київради. Мені важко зараз сказати - 19 або 15, проте всі найодіозніші рішення й наміри влади нами опротестовано", - заявив Блажівський.

Прокурор уточнив: "Це стосується тарифів, малих архітектурних форм, Бюро ритуальних послуг, транспортного збору за в`їзд до Києва, за в`їзд на кладовища столиці, введення платних медичних послуг, платних шкільних гуртків тощо".

Прокурор також підкреслив, що він не в праві починати кримінальні справи проти депутатів Київради, навіть якщо останні ухвалюють абсолютно незаконні рішення.
"Всі рішення Київради - це рішення колективного органу. Безвідповідального, можна сказати. Згідно із законом. Це все одно, що притягати до відповідальності 450 депутатів Верховної ради, які проголосували якийсь закон, потім заветований президентом", - підкреслив він.

Блажівський також запевнив, що прокуратура досить часто реагує на зловживання київської мерії в земельній сфері.

Читайте також:

Київська влада відмовилась від ідеї податків на кондиціонери

Джерела в БЮТ: Балога замінить Черновецького

Тимошенко спробували мітлою викинути з Кабміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: