Прокуратура Києва оскаржила закриття справ проти Бакая

Тепер Апеляційний суд визначить правомірність закриття проти колишнього голови ДУСі сімох кримінальних справ.

Столична прокуратура оскаржила рішення Печерського районного суду Києва, який закрив кримінальні справи стосовно колишнього голови Державного управління справами Ігоря Бакая.

Зокрема, за даними прес-служби відомства, прокуратурою Києва внесено апеляцію до Апеляційного суду Києва на рішення Печерського районного суду від 23 березня 2010 року, яким повторно задоволено скаргу представника Бакая та скасовано постанови про порушення кримінальних справ.

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва закрив усі кримінальні справи, порушені Генеральною прокуратурою України і прокуратурою столиці стосовно Ігоря Бакая у 2006 році.

Його звинувачували в перевищенні й зловживанні службовими повноваженнями, незаконному відчуженні державного майна. Йшлося про відчуження столичних готелів "Дніпро", "Україна", нерухомого майна Національного комплексу "Експоцентр України".

Також його звинувачували у зловживанні при використанні авіаційної техніки держпідприємства "Україна" та низці інших злочинів. Збитки державі, яких завдав Бакай на посаді керівника Держуправління справами, перевищили, за даними правоохоронців, 350 млн гривень. За результатами перевірки Контрольно-ревізійного управління, проведеної в 2005 році, було встановлено, що загалом Держуправління справами та його центральний апарат незаконно витратили 828,5 млн гривень.

Бакай виїхав з України до Росії у 2004 році після своєї відставки з посади керівника Державного управління справами.

Він очолював Державне управління справами з жовтня 2003 року по грудень 2004 року.

Читайте також:

Всі кримінальні справи проти колишнього керівника ДУСі Бакая закрито

Завгосп Кучми вимагає закрити сім кримінальних справ проти нього

Бакай знову поза законом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: