Прокуратура Київщини повернула у державну власність санаторій у Ворзелі

Також повернуто 2 гектари лісу під Броварами.

Прокуратура Київської області відзвітувала про повернення у державну власність 1 відділення санаторію "Україна" в смт Ворзель, яке було незаконно передано у приватну власність у 2000 році. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Господарський суд Київської області повністю підтримав позицію прокуратури. Згодом 1 відділення санаторію "Україна" вартістю майже 13 млн гривень було передано державі в особі Фонду державного майна України.

Також прокуратура відзвітувала про повернення у державну власність 2 гектарів лісу вартістю 5 млн гривень у Броварському районі Київщини.

Рішенням Рожнівської сільської ради Броварського району надано дозвіл 8 громадянам на розробку проекту відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Потім громадяни отримали свідоцтва про право власності на земельні ділянки загальної площею 2 га. При тому, що цей ліс заборонено передавати у власність та змінювати цільове призначення земельних ділянок.

Зважаючи на незаконні рішення сільради, Броварська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою скасувати рішення Рожнівської сільради на підставі якого ліс передавався у власність, визнати недійсними свідоцтва та скасувати рішення про реєстрацію права власності за громадянами. Суд повінстю задовльнив позовну заяву прокуратури.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: