Прокуратура Криму назвала вирок окупантів щодо Балуха дискримінацією за національною ознакою

Вирок Балуху є порушенням невід'ємних базових прав людини та грубого нехтування нормами і принципами міжнародного гуманітарного права.

Прокуратура АР Крим надасть правову оцінку діям усіх причетних до незаконного переслідування українського активіста Володимира Балуха та винесення йому вироку.

Про це заявив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов, повідомляє прокуратура АРК.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим буде надана належна правова оцінка діям незаконно призначених "слідчих", "оперативних працівників", "прокурорів" та "суддів", які причетні до незаконного переслідування громадянина України Володимира Балуха та винесення, вироку", - йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що вирок Балуху є "актом не тільки незаконного притягнення до відповідальності за політичними мотивами, а й свідченням дискримінації за національною ознакою, порушенням невід'ємних базових прав людини та грубого нехтування нормами і принципами міжнародного гуманітарного права".

Нагадаємо, українського активіста Володимира Балуха в окупованому Криму  засудили до 3 років і 7 місяців колонії та 10 тисяч рублів штрафу. Балуха звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку.

ВідеоВ анексованому Криму засудили українського активіста

Залиште свій коментар