Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура намагається повернути державі приватний табір на Київщині, де потруїлися діти

За фактом масового отруєння відкрито кримінальну справу.

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 12 дітей у оздоровчому таборі санаторного типу "Славутич". Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Наразі вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних у цьому осіб до відповідальності.

Крім того прокуратура заявляє, що в провадженні господарських судів розглядаються справи за позовами прокуратури Київської області щодо повернення майна дитячого табору "Славутич" у державну власність. Прокуратурою Київської області встановлено, що товариство, яке орендує державне майно незаконно провело його реконструкцію та безпідставно оформило право власності на дитячий табір.

Як відомо, кінцевим власником табору, згідно з офіційним реєстром, є коханка екс-президента України Віктора Януковича – Любов Полежай.

Нагадаємо, загалом постраждали 12 дітей, в яких діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Найбільш постраждала є ученицею спортивної школи Дерюгіних, яка прибула у складі групи з 28 дітей, щоб готуватися до змагань.

Відео12 дітей отруїлися у приватному таборі на Київщині

На Київщині у приватному таборі отруїлося 12 дітей. Восьмирічна дівчинка у комі. За попередніми даними, серед потерпілих є діти спортивної школи Ірини Дерюгіної.

12 дітей отруїлися у приватному таборі на Київщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції