Прокуратура намагається повернути державі приватний табір на Київщині, де потруїлися діти

За фактом масового отруєння відкрито кримінальну справу.

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 12 дітей у оздоровчому таборі санаторного типу "Славутич". Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Наразі вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних у цьому осіб до відповідальності.

Крім того прокуратура заявляє, що в провадженні господарських судів розглядаються справи за позовами прокуратури Київської області щодо повернення майна дитячого табору "Славутич" у державну власність. Прокуратурою Київської області встановлено, що товариство, яке орендує державне майно незаконно провело його реконструкцію та безпідставно оформило право власності на дитячий табір.

Як відомо, кінцевим власником табору, згідно з офіційним реєстром, є коханка екс-президента України Віктора Януковича – Любов Полежай.

Нагадаємо, загалом постраждали 12 дітей, в яких діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Найбільш постраждала є ученицею спортивної школи Дерюгіних, яка прибула у складі групи з 28 дітей, щоб готуватися до змагань.

Відео12 дітей отруїлися у приватному таборі на Київщині

На Київщині у приватному таборі отруїлося 12 дітей. Восьмирічна дівчинка у комі. За попередніми даними, серед потерпілих є діти спортивної школи Ірини Дерюгіної.

12 дітей отруїлися у приватному таборі на Київщині

Залиште свій коментар