Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура наполягає на арешті Вілкула та Колєснікова

Сторона обвинувачення подає апеляцію на рішення суду.

Прокуратура оскаржує рішення Жовтневого суду Дніпра, який відпустив на поруки екснардепів з "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.

"Прокуратура наполягає на обранні вказаним особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", – йдеться у повідомленні.

Обом екснардепам оголосили підозру ще 5 вересня. Олександру Вілкулу закидають зловживання владою, що спричинило державі багатомільйонні збитки. За даними прокуратури, на посаді голови Дніпропетровської обладміністрації Вілкул надавав сільськогосподарські землі гірничо-збагачувальним комбінатам.

Дмитру Колєснікову, який згодом очолив область, теж закидають спричинення збитків державі у понад 16 мільйонів гривень. Він дозволив приватизацію будівель науково-дослідного підприємства, яке займалося оснащенням оборонного комплексу. Зокрема, виробляло стволи реактивних систем залпового вогню "Град", "Смерч" та "Ураган".

Відео Жовтневий суд Дніпра на прихованому від преси засіданні відпустив Вілкула і Колєснікова на поруки

Відпустили на поруки: такий запобіжний захід у Дніпрі обрали двом екснардепам з "Опозиційного блоку" Олександру Вілкулу та Дмитру Колєснікову. Їм обом оголосили підозру ще 5 вересня. Вілкулу закидають зловживання владою, що спричинило державі багатомільйонні збитки. Колєснікову, який згодом очолив область, теж закидають спричинення збитків державі у понад 16 мільйонів гривень.    

Жовтневий суд Дніпра на прихованому від преси засіданні відпустив Вілкула і Колєснікова на поруки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції