Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд Одещини покарав сімейного тирана, який роками знущався з дружини

Чоловіка засуджено до двох місяців арешту.

Суд Одещини покарав 36-річного чоловіка за домашнє насильство, повідомила пресслужба установи.

Чоловік понад 20 років проживав у цивільному шлюбі з мешканкою Овідіополю. Пара має п’ятеро спільних дітей. Чоловік зловживав спиртним, а тому часто поводився жорстоко: систематично ображав свою цивільну дружину, застосовував психологічний тиск і фізичне насильство.

Жінка неодноразово зверталася до поліції. Кривдника притягували до адміністративної відповідності за систематичне насильство у сім’ї. Умисні дії чоловіка кваліфіковані як злочин - домашнє насильство, що завдає фізичних, психологічних страждань, призводить до розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності, погіршення якості життя потерпілої.

Під час судового розгляду чоловік свою провину визнав і розкаявся. Його засуджено до двох місяців арешту та взято під варту в судовій залі.

Нагадаємо, у поліції підбили сумні підсумки й розповіли, скільки до них звернулося жертв домашнього насильство протягом 2018-го. На жаль, практика застосування термінових заборонних приписів досі не запрацювала. Як повідомлялось, припис теоретично може накласти на правопорушника зобов’язання залишити місце проживання постраждалої особи чи заборонити кривднику в будь-який спосіб контактувати з нею.

Як зупинити домашній терор? У спецпроекті ТСН "Рідний кат" – про насильників, яких любиш, але від яких треба йти. Разом із науковцями журналісти знайшли причини домашнього насильства і разом із фахівцями ЮНІСЕФ спробували запобігти новим трагедіям.

ВідеоДомашнє насильство: хто страждає найбільше та як це зупинити

Попри шалений розголос в суспільстві, статистика домашнього насильства росте з кожним днем. Воно буває фізичне, психологічне, сексуальне та навіть економічне. Хто страждає найбільше та як це зупинити - дивіться в сюжеті. 

Домашнє насильство: хто страждає найбільше та як це зупинити

Залиште свій коментар

Вибір редакції