Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура оголосила підозру за плакати із закарпатськими політиками, підписані фразою "Зупинимо сепаратистів"

Прокуратура оголосила підозру за плакати із закарпатськими політиками, підписані фразою "Зупинимо сепаратистів"

Білборди з'явилися у жовтні цього року.

На Закарпатті оголосили підозру жінці, яка організувала друк і встановлення на білбордах плакатів з обличчями місцевих політиків і написом "Зупинимо сепаратистів".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

"Встановлено, що жінка замовила та оплатила одній з рекламних агенцій краю за друк плакатів провокаційного характеру з написом "Зупинимо сепаратистів". В подальшому, в ніч з 19 на 20 жовтня 2018 року, вони були розміщені на території декількох сіл Закарпатської області", - йдеться у повідомленні. 

На білбордах зображені лідер товариства угорців України Василь Брензович, заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, а також ректорка Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці в Берегові Ілдика Орос. 

31-річній жінці оголосили підозру за ч.2 ст.28 - ч.2 ст.161 КК України, тобто вчинення умисних дій, спрямованих на приниження національної честі та гідності, вчинені службовою особою за попередньою змовою групою осіб.

Нагадаємо, у Закарпатській області невідомі розвісили білборди з написами "Зупинимо сепаратистів" з фотографіями закарпатських політиків. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції