Прокуратура опротестувала продаж Черновецьким двох столичних ринків

Столична прокуратура заявляє, що Київрада порушила вимоги законів про приватизацію державного майна.

Прокуратура Києва опротестувала рішення Київради про включення нежитлових споруд Володимирського та Житнього ринку в перелік підприємств, які підлягають приватизації та продажу.

Як з'ясувалося, під час прийняття такого рішення Київрада порушила вимоги законів про приватизацію державного майна та про місцеве самоврядування.

Зокрема, приміщення по вул. Горького, 115 (споруди Володимирського ринку) та по вул. Верхній Вал, 16 (споруди Житнього ринку) були виставлені на приватизацію не як цілісні комплекси, а як окремо визначені приміщення.

Крім того, рішення про їх приватизацію не було погоджене з Київським міським територіальним відділенням Антимонопольного комітету.

"Якщо зазначені ринки буде приватизовано та продано, міський бюджет недоотримає стабільних надходжень. Це завдасть і значного удару малому та середньому бізнесу, тисячі представників якого будуть позбавлені заробітку", йдеться в повідомленні прокуратури.

Протест прокурора підлягає обов'язковому розгляду у встановлений законом десятиденний строк.

Нагадаємо, в останні дні 2009 року Київська міська рада продала 43 земляні ділянки загальною площею 15,587 га і загальною вартістю 402,042 млн гривень. Рішення про продаж Київрада прийняла на сесії 24 грудня.

Читайте також:

Київрада влаштувала "новорічний розпродаж" землі на 400 млн гривень

Київрада продала ділянку під готельно-музейний комплекс в центрі столиці

Київрада виселила з будинку в центрі столиці видавництво "Українська енциклопедія"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: