Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура оскаржить рішення суду про скасування розшуку відеоблогера Шарія

У відомстві звернуться до суду вищої інстанції.

У Київській прокуратурі заявили, що оскаржать рішення скасувати розшук та арешт скандального блогера Анатолія Шарія.

Про це повідомляє "5 канал".

В прокуратурі розповіли, що вважають рішення суду про скасування розшуку та відправлення справи на доопрацювання несправедливим.

"Прокуратура Києва вже готує апеляцію на рішення про повернення на додаткове розслідування у зв'язку з тим, що ми не погоджуємося з твердженням, що досудове розслідування проведене неповно та необ'єктивно. Сьогодні або завтра вже буде скерована апеляційна скарга до суду вищої інстанції", – зазначила речниця відомства Надія Максимець.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва не задовольнив прохання прокурорів про екстрадицію, скасував розшук і заочний арешт відеоблогера Анатолія Шарія та відправив його справу на додаткове розслідування в прокуратуру.

Анатолія Шарія звинувачують у хуліганстві із застосуванням зброї. Стрілянина про яку йдеться  сталася у Києві, ще в травні 2011-го року, в одному із фастфудів. Було порушено дві кримінальні справи – за хуліганство, а згодом за інсценування нападу на самого себе.

Потім, 2012 року блогера оголосили в розшук. 2013-го стало відомо, що шарій отримав статус політичного біженця у Литві та не може бути виданий Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції