Прокуратура перевірить причетність українських компаній до будівництва Керченського мосту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше повідомлялося, що українська компанія постачала щебень для будівництва споруди.

Прокуратура Автономної Республіки Крим проводить перевірку причетності українських та іноземних компаній до будівництва Керченського мосту.

Про це у середу, 10 жовтня, заявив голова відомства Гюндуз Мамедов, повідомляє "Крим.Реалії".

"Ми за цим фактом відкрили кримінальне провадження і встановлюємо ці факти. Також у нас є кримінальне провадження за фактом будівництва Керченського мосту. Це будівництво завдає істотної шкоди екології", - сказав Мамедов журналістам, коментуючи інформацію про нібито постачання українського щебеню для будівництва Керченського мосту.

Він повідомив, що прокуратура підготувала низку клопотань щодо надання міжнародної правової допомоги для встановлення причетності іноземних компаній до будівництва цього мосту, і ці запити вже направлені низці європейський країн.

Видання зазначає, що 4 жовтня Служба безпеки України повідомила, що менеджмент одного з українських підприємств, що здійснює видобуток щебеню, налагодило його постачання в Росію. Цей щебінь нібито використовувався в будівництві Керченського мосту. Всього до Росії здійснили 25 поставок щебеню загальною масою 28 тисяч тонн.

Нагадаємо, міського голову населеного пункту Гнівань Вінницької області Володимира Кулешова невідомі облили кров’ю через начебто постачання матеріалів Росії для будівництва Кримського мосту.

ВідеоЕкологи та моряки попередили про катастрофічні наслідки будівництва Керченського мосту

15 травня Путін відкрив рух Керченським мостом. Дамбу для нього будували, максимально засипаючи протоку. Через це течія в протоці послабиться, Азовське море почне опріснюватися, що знищить багато живих організмів. Не менш стривожені моряки, адже переправа уже затрудняє проходження кораблів, і в рік Україна втрачатиме 500 мільйонів доларів.

Екологи та моряки попередили про катастрофічні наслідки будівництва Керченського мосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції