Прокуратура почала розслідувати вибухи в Ічні: допитані вартові, версія теракту не відкидається

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Картина має стати зрозумілою після обстеження території експертами.

Інтенсивність вибухів на території 6-го арсеналу Міноборони на Чернігівщині зменшилася. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Правоохоронці вже почали допитувати вартових полігону та інших свідків події. Справу порушено за статтею про недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки. Санкцією відповідної статті передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

ВідеоЕвакуйовані місцеві жителі готові повертатися до Ічні, аби ремонтувати та охороняти своє житло

У селі Парафіївка, що знаходиться за 16 кілометрів від зони вибухів, розгорнули оперативний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій. Там приймають та розподіляють на поселення евакуйованих людей. Загалом у найближчі населені пункти їх вивезли вже понад 12 тисяч. Тут, у Парафіївці, розмістили понад 400 евакуйованих. 

Евакуйовані місцеві жителі готові повертатися до Ічні, аби ремонтувати та охороняти своє житло

"Як зазначив з місця події військовий прокурор Центрального регіону України, в ході слідства також будуть розглядатися й інші версії. За наявною інформацією, версію теракту слідство також не відкидає. Зокрема, вона також опрацьовується фахівцями оперативних підрозділів правоохоронних органів та Міністерства оборони України", - повідомляють у прокуратурі.

Нагадаємо, інформація про вибухи поблизу Ічні надійшла 9 жовтня о пів на четверту ранку. Вибухи сталися на військовому 6-му арсеналі на технічній території. На місці працюють надзвичайники, військові, правоохоронці. Масово евакуювали людей в радіусі 16 кілометрів. Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки. Станом на 17:00 поліція зареєструвала 54 події, пов’язані з вибухами на території смт Дружба, що поблизу Ічні.  Серед них шість повідомлень про пошкодження та руйнування будинків.  Також до правоохоронців надійшли повідомлення про мародерство. Чотири із п’яти з них не підтвердилися.

Фотогалерея Стало відомо, скільки тонн боєприпасів перебуває на військовому складі в Ічні, що потужно вибухає (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції