Суд дав старт розслідуванню щодо держзради Поклонської

Апеляцію сторони захисту суд відхилив.

Генеральна прокуратура України зможе розпочати досудове розслідування щодо держзради "екс-прокурора" окупованого Криму, депутата Держдуми РФ Наталії Поклонської.

Відповідне рішення ухвалене апеляційним судом Києва.

"Вказаною ухвалою суду першої інстанції було задоволено клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо Поклонської Н.В.", - йдеться у рішенні суду.

Також суд відхилив апеляцію сторони захисту Поклонської проти рішення Печерського суду за вересень 2017 року. 

Поклонську підозрюють у державній зраді, закликах до повалення конституційного ладу, створенні організованої злочинної групи.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України готова організувати зустріч екс-прокурора з Автономної Республіки Крим Наталії Поклонської зі слідчими. Так у ГПУ відреагували на запит Поклонської до генпрокурора Юрія Луценка стосовно відкриття кримінального провадження супроти президента Петра Порошенка.

Залиште свій коментар