Прокуратура поставила крапку в скандалі з виступом Ющенка в Полтаві

Прокуратура поставила крапку в скандалі із зривом трансляції виступу президента Віктора Ющенка в Полтаві.

Прокуратура Полтавської області на початку січня після проведеної перевірки зриву трансляції виступу Віктора Ющенка внесла приписання найбільшому кабельному оператору й провайдеру Полтави, компанії "Полтавські телекомунікаційні системи" забезпечити сталість мережі при аварійному відключенні електроенергії.

Нагадаємо, 26 грудня 2009 року була відключена пряма телетрансляція виступу Ющенка в Полтаві.

Для перевірки факту відключення трансляції Ющенка в ефірі УТ-1 прокуратура залучала фахівців Державної інспекції зв'язку.

"Відповідно до акту перевірки Державної інспекції зв'язку 26 грудня близько 16:00 на головній станції кабельного телебачення ТОВ "Полтавські телекомунікаційні системи" стався аварійний збій, що спричинив припинення подачі електроенергії", - сказано в повідомленні.

Через припинення подачі електроенергії, енергозабезпечення станції цифрового й аналогового телебачення походило від джерела резервного живлення, яке могло забезпечити роботу телекомунікаційного обладнання тільки протягом 10-15 хвилин.

"Відключення головної станції кабельного телебачення ТОВ "Полтавські телекомунікаційні системи" відбулося через те, що джерела резервного електроживлення, які використовуються оператором, не забезпечили роботу телекомунікаційного обладнання Головної станції на час відсутності електропостачання", - сказано у висновку перевірки Державної інспекції зв'язку.

У висновках сказано, що оператор телекомунікацій "Полтавські телекомунікаційні системи" при будівництві й експлуатації телекомунікаційної мережі не забезпечив сталість мережі при аварійному відключенні зовнішнього електропостачання, що є порушенням ч.ч. 4 й 5 ст. 27 Закону "Про телекомунікації", п. 1.4 Ліцензійних умов здійснення діяльності в сфері телекомунікацій із надання послуг з техобслуговування й експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, провідного радіомовлення й мереж, затверджених рішенням Національної комісії з питань регуляції зв'язку від 7 грудня 2007 року.

Як повідомлялося, Ющенко доручив прокурору Полтавської області Віктору Войцишину розібратися, чому в ході його виступу в Полтаві була відключена пряма телетрансляція Першого Національного каналу.

Під час виступу президента його прес-секретар Ірина Ванникова передала йому записку, яку Президент озвучив у залі.

"Ефір УТ-1 перерваний по Полтаві. Це зробив мер Полтави Маяковський. Меру належить кабельне телебачення", - прочитав у записці Ющенко.

Нагадаємо, що коли на початку грудня було відключення електропостачання телевізійної вежі через поломку трансформатора, Ющенко попросив правоохоронні органи перевірити, чи не було це диверсією проти нього.

Читайте також:

Ющенко наказав розібратися, чому в Полтаві не люблять його, Мазепу і Петлюру

Ющенко назвав аварію на телевежі диверсією проти себе

СБУ встановила, що аварія на телецентрі не була диверсією проти Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: